658668.laceeee4 (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett, ha én írtam csak mellébeszélést kaptam.KERÜLJE EL MINDENKI.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.849236.szoft35 (401) (Eladó)
Negatív
2009.08.21. 17:31:38
151100646
A vevő 2 hétig nem jelentkezett, levelekre nem válaszolt, most az értékeléséből tudtam meg, hogy nem is kell neki a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adás-vétel a vevő miatt nem jött létre, véletlen nyomott rá a vásárlásra. Erről nagyon korrekt módon azonnal küldött egy emailt. Részemről rendben és értékelem ahogy reagált. Az email: "Hello!Ne haragudj véletlen nyomtam a vásárlásra!Ne haragudj azt hittem levan járva már a hírdetés!Elnézést a kellemetlenségekért!" Ettől függetlenül ajánlom másoknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szenteimre (821) (Eladó)
Pozitív
2009.08.05. 20:37:33
149830353
Pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, rugalmas, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíváló vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
467395.tejfogu (211) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 22:52:51
125632175
Abszolut pozitív! Korrekt vevő volt! Köszi a vásárlást!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos ügyintézés. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
