UzsiUzsi (6) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves,gyors,pontos és rokonszenves vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!! minden++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
274872.Neszi1 (335) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 08:15:25
180628820
Köszönöm a vásárlást,minden rendben volt+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves, megbízható vevő. Szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ön érti az értékelését? Dec.18: - remélem karácsonyig megérkezik. Nem és felajánlom, ha sürgöss álljunk el és próbáljon azonnal átvehetőt vásárolni. Pár nap múlva:jó utána is. Ok, csak a nagy tanácskozása közben készlet kifogyot, ami ünnepek elött nem olyan meglepő. Dec.27:nem baj, vár. Január 5: arogáns levél amire tájékoztatom, hogy még nincs és ismét felajánlom, hogy álljunk el az adásvételtől. Erre válasz nem kapok ill. dehogynem ezt a bumburnyák és értelmezhetetlen minősítést.
Másik fél: Igaza van, még nem ismerem eléggé a Vaterát, és véletlenül rossz helyre írtam be. Sajnos azok a dolgok, amiket itt leírt, hazugság, csúnyán átírta azt, ami valójában történt. Én január 5-e után válaszoltam kétszer is, de rám se hederített. Az sem igaz, hogy a nagy tanácskozás közben merült ki a készlet,amint megrendeltem a gyerekágyat, közölte, hogy nincs készleten, pedig az áru adatlapján azt írja, egy héten belül szállítani tudja. Fel is jelenthetném, ha nagyon akarnám, a Vaterán is működnek a Ptk. szabályai, úgyhogy jó lenne, ha visszavenne a stílusából, és beismerné,hogy átvert.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandorgergo (168) (Eladó)
Pozitív
2008.07.03. 17:30:26
74597790
Gyors, megbízható vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, korrekt Partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
