csikerbatta (8) 78.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Attilarium (678) (Eladó)
Negatív
2024.03.07. 14:56:38
3345210437
Sajnos elérhetetlen! Remélem nincs baj! Amennyiben változik a helyzet, átírom az értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Attilarium (678) (Eladó)
Negatív
2024.03.07. 14:56:09
3342682262
Sajnos elérhetetlen! Remélem nincs baj! Amennyiben változik a helyzet, átírom az értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos, kedves vásárló, szívből ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt jó vaterás köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre még válaszra sem méltatott. A licit 21 napig tartott, plusz vártam rá 2 hetet, miközben megadtam, hogy egy héten belül sziveskedjen a vevő lerendezni a vételárat! Nagy negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akovacsad (2850) (Eladó)
Negatív
2014.01.05. 21:23:50
1798629929
Sokat gondolkodtam, de végül is csak negatívat tudok adni. Hónapokig ígérte, hogy majd átveszi az elnyert tételeket, telefonon is hívtam, ahol csak haladékot kért, de aztán sajnos csak több hónap után jelezte, hogy mégsem. Ekkorra már a vatera levonta a jutalékot, így sajnos nekem ez jelentősen negatív mérlegű. Ha rögtön jelezte volna, akkor semlegessel is elintézhető lett volna, mert nem lett volna veszteségem rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette átakovacsad (2850) (Eladó)
Negatív
2014.01.05. 21:23:08
1798621274
Sokat gondolkodtam, de végül is csak negatívat tudok adni. Hónapokig ígérte, hogy majd átveszi az elnyert tételeket, telefonon is hívtam, ahol csak haladékot kért, de aztán sajnos csak több hónap után jelezte, hogy mégsem. Ekkorra már a vatera levonta a jutalékot, így sajnos nekem ez jelentősen negatív mérlegű. Ha rögtön jelezte volna, akkor semlegessel is elintézhető lett volna, mert nem lett volna veszteségem rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette átakovacsad (2850) (Eladó)
Negatív
2014.01.05. 21:22:40
1798621259
Sokat gondolkodtam, de végül is csak negatívat tudok adni. Hónapokig ígérte, hogy majd átveszi az elnyert tételeket, telefonon is hívtam, ahol csak haladékot kért, de aztán sajnos csak több hónap után jelezte, hogy mégsem. Ekkorra már a vatera levonta a jutalékot, így sajnos nekem ez jelentősen negatív mérlegű. Ha rögtön jelezte volna, akkor semlegessel is elintézhető lett volna, mert nem lett volna veszteségem rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette átakovacsad (2850) (Eladó)
Negatív
2014.01.05. 21:21:57
1798618289
Sokat gondolkodtam, de végül is csak negatívat tudok adni. Hónapokig ígérte, hogy majd átveszi az elnyert tételeket, telefonon is hívtam, ahol csak haladékot kért, de aztán sajnos csak több hónap után jelezte, hogy mégsem. Ekkorra már a vatera levonta a jutalékot, így sajnos nekem ez jelentősen negatív mérlegű. Ha rögtön jelezte volna, akkor semlegessel is elintézhető lett volna, mert nem lett volna veszteségem rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette átakovacsad (2850) (Eladó)
Negatív
2014.01.05. 21:21:29
1796491295
Sokat gondolkodtam, de végül is csak negatívat tudok adni. Hónapokig ígérte, hogy majd átveszi az elnyert tételeket, telefonon is hívtam, ahol csak haladékot kért, de aztán sajnos csak több hónap után jelezte, hogy mégsem. Ekkorra már a vatera levonta a jutalékot, így sajnos nekem ez jelentősen negatív mérlegű. Ha rögtön jelezte volna, akkor semlegessel is elintézhető lett volna, mert nem lett volna veszteségem rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette átkardosferenc21 (301) (Eladó)
Pozitív
2013.11.07. 11:06:00
1809146828
Minden rendben ment, udvarias, megbízható, korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük, minden rendben volt, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
burkovicsera (98) (Eladó)
Pozitív
2013.09.06. 20:38:21
1789902116
Rendben ment minden mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lorinamilla (456) (Eladó)
Pozitív
2013.08.27. 10:20:01
1783186970
Gyors,remek Partner!Remek Kapcsolattartó! Köszönöm a vásárlását.******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
