663272.nacsa71 (4) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem kuldte idoben a vetelarat, kesobb a levelemre sem reagalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.először körrektnek tünt!MAJD TÖBBSZÖRI IGÉRGETÉS UTÁN GYANÚS LETT HOGY KAMUZIK!ÖSSZEVISSZA HAZUDOZIK IGÉRGET,MAJD VÉGÜL ELÉRHETETLEN!NEM AJÁNLOM SENKINEK MERT EGY HAZUG EMBER!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A partner többszöri felszólításra se volt, hajlandó fizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem reagál az emailekre.Nem ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszajött a csomag,mert nem kapott róla postai értesítőt.Gyors,pontos utalás, korrekt üzletfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri keresés, hitegetés, félrebeszélés,ez lesz majd az lesz.... túl sokat is vártam míg fizet mert ennek már 2hónapja de többet már nem tudok várni vártam éppen eleget. Sajnálom ez van legközelebb meg kellene gondolni mit is licitálunk és hogy át is tudjuk e azt esetleg venni is!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt , megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
860734.szaffi16 (152) (Eladó)
Pozitív
2009.12.28. 19:47:59
158751801
Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!nagyon+!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és sikeres volt! Természetesen AJÁNLOM! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
silentassain (10) (Eladó)
Negatív
2009.12.22. 17:29:57
157853240
2 szeri halasztás után sem tudta teljesiteni a véltelár megfizetését. Utolsó megkeresésemre "a telefonszám nem kapcsolható" volt a válasz. Ha nem tud fizetni akkor már az elején nem kellett volna licitálni. Félrerakatta a terméket de a végén nem veszi meg..! Ez igy nagyon nem korrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, megbízható Vaterás, csakis ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
480226.fiorella4_a (1691) (Eladó)
Negatív
2009.12.19. 17:15:25
156408631
Nem tudom hogy mi történhetett mert hitegetve voltam egy csomó ideig, de ha legalább írt volna valamit akkor nem adtam volna negatívot, így nem tudok mást adni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bencebacsi (3813) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 20:21:43
159047058
Korrekt, megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TopProducts_a (8) (Eladó)
Pozitív
2009.12.06. 05:52:27
157251160
Minden rendben ment, korrekt partner, ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Gyors, korrekt vevő, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
