668643.Valcsika18 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mivel nem jelzett vissza,nem is értékelt a csomag átvételekor,gondolom az árú rendben megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Óva intek mindenkit hogy vele üzleteljen!! Jellemtelen alak. Hosszas levelezés után méltóztatott közölni, hogy nem áll szándékában kifizetni a terméket. Nem megbízható. Egyáltalán NEM ajánlom senkinek. TELJES MÉRTÉKBEN NEGATÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Pontos, megbízható, szimpatikus ember. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos,gyors,megbízható vásárló.köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SteveDaftman (148) (Eladó)
Pozitív
2009.08.01. 14:45:30
148841405
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors fizető,kommunikatív vásárló.Használd örömmel a napszemcsit:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonkataster (1173) (Eladó)
Negatív
2008.07.09. 09:49:40
77223396
még csak vissza sem ír
Másik fél: szia elnézést hogy nem írtam vissza de feltétlenül kellene a táska!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
