gabyanya79 (12) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kryysztina (305) (Eladó)
Negatív
2013.11.17. 17:21:06
1776239765
Hát ez nem jött össze.Az elején még jelentkezett aztán eltünt.Ez van:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rekavarga (517) (Eladó)
Pozitív
2013.10.26. 15:29:03
1795313042
Minden rendben ment, ajánlom. Koszonom a vasarlast!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő 1 hónapja ütötte le a termékem. Nehézkes volt kapcsolatfelvétel, de végül válaszolt. Megbeszéltük, hogy hol és mikor veszi át a terméket. Nem jött el, nem is keresett. Emailjeimre azóta sem reagál, pedig jó párat írtam neki. Sajnálom, hogy így alakult, de látom, nem csak én jártam így vele:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Danipityesz (2454) (Eladó)
Negatív
2013.10.01. 21:43:04
1780208048
Az elején (07.29.)még váltottunk nehézkesen pár e-mailt,később egy sms-t de azóta sem sikerült elérnem.Sajnálom.Azt hiszem eleget vártam türelmesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.branyicecilia (290) (Eladó)
Negatív
2013.10.01. 13:04:09
1790914586
A vásárló 08.15.-én ütötte le a terméket. Többszöri megkeresésemre egyszer reagált: amiben időt kért. Másfél hónap után úgy érzem igazán türelmes voltam...legalább egy e-mailt írhattál volna?! Nem ajánlom ezek miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos többszöri megkeresésre sem jelzett. Így nem tudom mi van :( Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom eddig tudtam várni. Az adásvétel nem jött össze. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlóról semmi hír......Minden a lehető legnagyobb rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.djshiry_t (109) (Eladó)
Pozitív
2013.09.13. 09:02:39
1775742992
Minden ok! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.djshiry_t (109) (Eladó)
Pozitív
2013.09.13. 09:02:06
1775742929
Minden ok! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Augusztus 9-én és 15-én nyerted meg két aukciómat. Én 3 e-mailt írtam amiben elküldtem az adatokat az utaláshoz, illetve kértem, hogy vedd fel velem a kapcsolatot. Mivel nem történt semmi, így a meghirdetett terméked oldalán is írtam Neked. Akkor hívtál, de mivel nem volt nálam az utaláshoz az adatok, kértem hívj fel másnap. Ez nem történt meg azóta sem. Sajnálom, de nem várok tovább, szerintem így is eléggé türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Augusztus 9-én és 15-én nyerted meg két aukciómat. Én 3 e-mailt írtam amiben elküldtem az adatokat az utaláshoz, illetve kértem, hogy vedd fel velem a kapcsolatot. Mivel nem történt semmi, így a meghirdetett terméked oldalán is írtam Neked. Akkor hívtál, de mivel nem volt nálam az utaláshoz az adatok, kértem hívj fel másnap. Ez nem történt meg azóta sem. Sajnálom, de nem várok tovább, szerintem így is eléggé türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rkrisztinka (240) (Eladó)
Pozitív
2013.09.07. 19:28:49
1795736597
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.s_ibolya (2394) (Eladó)
Pozitív
2013.09.04. 11:58:35
1775740649
Nagyon kedves, szimpatikus partner, mindenkinek jószívvel ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JazminHercegno78 (639) (Eladó)
Negatív
2013.09.03. 09:23:01
1788927314
Egyértelmű!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1788328421 S/M hibátlan leopárd mintás felsőt nem kaptam meg hiába utaltam a pénzt 08-14-én be csapot meg email címre se írt választ még a telefonra se reagált ha kell még a utalási papír másolat van legalább annyi hogy vissza küldte volna a pénzt!!! hát így kell családját eltartani csalva lopva! A termék sikeresen elkelt licittel. Sikeres licit: 500 Ft Kikiáltási ár: 500 Ft Áru mennyisége: 1 db Az aukció kezdete: 2013.08.08. 18:22:25 Árverés befejezve: 2013.08.13. 18:22:25 Vevő: bagamer2(2
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.negatív értékelést szeretnék. köszönöm
Másik fél: Nem értem én miért kaptam negatívat amikor az eladó a vásárlás napján megírta, hogy nem adja át a terméket, értékeljem negatívan! Nem hoszem, hogy ezután engem illet a negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikoletta79_t (607) (Eladó)
Pozitív
2013.08.25. 10:20:08
1778256974
Minden rendben ment, köszi:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paneuropean71 (5183) (Eladó)
Pozitív
2013.08.16. 08:09:03
1781421650
Gyors, pontos partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rkrisztinka (240) (Eladó)
Pozitív
2013.08.10. 08:38:56
1780025456
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evikeevike2 (401) (Eladó)
Pozitív
2013.08.07. 12:02:01
1783849634
Korrekt, kommunikatív és kedves partner. Minden rendben és rendkívül gyorsan történt. Bátran ajánlom mindenkinek! Csakis ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evikeevike2 (401) (Eladó)
Pozitív
2013.08.07. 12:02:00
1779805889
Korrekt, kommunikatív és kedves partner. Minden rendben és rendkívül gyorsan történt. Bátran ajánlom mindenkinek! Csakis ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsoka21 (410) (Eladó)
Pozitív
2013.08.06. 19:05:55
1773139607
maximálisan pozitív, sok+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. :) Ajánlom mindenkinek, kedves, korrekt vásárló. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Remek partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Remek partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandra16 (3624) (Eladó)
Pozitív
2013.08.02. 18:30:10
1778276870
Gyors, kedves Vásárló, bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm és sok pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liyahbaby (2559) (Eladó)
Pozitív
2013.08.02. 11:24:15
1774876112
Gyors, kedves, kapcsolattartó vevő, bátran ajánlom másoknak is :) ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
slucifer_a (387) (Eladó)
Pozitív
2013.07.30. 20:09:44
1772885957
Gyors pontos vásárló, minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors Vásárló++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint, csak ajánlani tudom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziporka78 (159) (Eladó)
Pozitív
2013.07.25. 22:37:37
1775309120
Nagyon kedves, megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors rugalmas vásárló! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
