johny345_a (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
JAKOLACKO (100) (Eladó)
Pozitív
2015.12.29. 11:07:00
2166626039
Minden rendben ment a megbeszéltek szerint! Korrekt és gyors! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bestseller26 (2592) (Eladó)
Pozitív
2015.03.24. 22:48:26
1950162194
Köszönöm! POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zszsolesz76 (289) (Eladó)
Pozitív
2014.06.24. 20:31:40
1920851087
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő végül elállt a vásárlástól, így töröltük a megrendelését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keresztapa001 (974) (Eladó)
Semleges
2013.08.14. 10:50:16
1774260686
Semmi gond.Megbeszéltük a dolgot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk megoldani a találkozót.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
452878.alfa820 (158) (Eladó)
Negatív
2013.03.26. 19:44:20
1723841162
A vevő kommunikatív szimpatikus, de SAJNÁLOM hogy nem tudja mennyi pénze is van. Ez komolytalan. Én is vennék Ferrarit, de tudom, hogy nincs rá elég pénzem. Nem vagyok híve a NEGATÍV értékelésnek, de úgy érzem ezek után jobban érzi a dolgok súlyát. Pedig több lehetőséget is felvázoltam. A kiemelés díja is bukó... SAJNÁLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A leütés után derült ki, hogy még sincs annyi pénze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
postakesz (991) (Eladó)
Pozitív
2012.10.02. 15:26:31
1634422811
Köszönöm a vásárlást. Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Robertooooo_a (262) (Vevő)
Pozitív
2012.07.22. 16:37:26
1617300851
Minden rendben és gyorsan történt. Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
