kicsiszoszke (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden jól ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden jól ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lorincznetimi (2650) (Eladó)
Pozitív
2008.01.04. 17:35:12
1433610561
nagyon aranyos, kommunikatív, kedves vevőhöz volt szerencsém. köszönöm, remélem még találkozunk:)) ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szisziviki (270) (Eladó)
Pozitív
2008.01.04. 09:21:52
1432733016
Minden tökéletesen zajlott! Kedves, pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6984953.bogi49_t (485) (Vevő)
Negatív
2008.01.03. 06:11:42
1433530523
Az ingyen postázás helyett megkaptam a megnyert terméket utánvétel.Erről előtte nem írt,igy szerintem óvakodjatok tőle,mert alamuszi módon becsap.1 forintos terméket ingyen potával majdnem 600 forintért kaptam tőle.Nem volt korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6984953.bogi49_t (485) (Vevő)
Negatív
2008.01.03. 06:11:41
1433484668
Az ingyen postázás helyett megkaptam a megnyert terméket utánvétel.Erről előtte nem írt,igy szerintem óvakodjatok tőle,mert alamuszi módon becsap.1 forintos terméket ingyen potával majdnem 600 forintért kaptam tőle.Nem volt korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6984953.bogi49_t (485) (Vevő)
Negatív
2008.01.03. 06:11:41
1433484564
Az ingyen postázás helyett megkaptam a megnyert terméket utánvétel.Erről előtte nem írt,igy szerintem óvakodjatok tőle,mert alamuszi módon becsap.1 forintos terméket ingyen potával majdnem 600 forintért kaptam tőle.Nem volt korrekt!
Másik fél: sajnálom hogy így alakult..:S de azért 3 negativ? ha gondolod küld vissza és megtérül amit kifizettél. még egyszer bocsi
Abszolút megbízható, gyors vevő! Mindenkinek ajánlom! Sok ++++++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
