6821333.bogica_oo (45) 89.47% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Fizetési felszolitásra se reagált meg az emailemre se.íSajnálom vártam egy hónapot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam egyik levelemre sem valaszt, 6 hetet vartam:-(((( Legalabb szolj, hogy koszonom, de megsem kerem!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viksasuva (1272) (Eladó)
Negatív
2008.07.07. 07:49:51
375550083
Egy hónapot vártam a fizetésre, semmi nem történt, fizetési emlékeztetőre nem reagált. Sajnálom, de ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5030024.varszegi_t (785) (Eladó)
Pozitív
2008.06.19. 15:04:27
372011448
Kedves, jó kapcsolattartó vevő szeretettel ajánlom Mindenkinek csak ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ReikiGyogyitas (327) (Eladó)
Pozitív
2008.06.18. 15:20:25
379224481
Korrekt, gyors, megbízható partner, szívből ajánlom!!!!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyagnes55 (575) (Eladó)
Pozitív
2008.06.16. 10:16:41
373299594
Gyors, korrekt, szimpatikus vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk. Ma megy a naci :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ReikiGyogyitas (327) (Eladó)
Pozitív
2008.06.06. 06:00:40
366813437
Korrekt, megbízható vevő, szívből ajánlom!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viksasuva (1272) (Eladó)
Pozitív
2008.05.13. 19:39:36
350799925
Korrekt, megbízható vevő, mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és kapcsolattartó. Mindenkinek ajánlom. Becsületes teszveszes! Köszönöm. Gabi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és kapcsolattartó. Mindenkinek ajánlom. Becsületes teszveszes! Köszönöm. Gabi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szivbol ajanljuk a vasarlot minden egyes eladonak. Sok +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok +++++. Remeljuk minden ruci elnyeri tetszesedet es ismet talakozunk a kozel jovoben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kituno vevo, jo kapcsolattarto, gyors fizeto. Koszonjuk a vasarlast, csomid tegnap postazva lett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt, gyors partner. Ajánlani tudom csak! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt, gyors partner. Ajánlani tudom csak! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viksasuva (1272) (Eladó)
Pozitív
2008.04.27. 14:34:40
345952870
Megbízható, korrekt vevő, mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEgbizható Ajánlom mindenkinek.SOK+++++++++Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEgbizható Ajánlom mindenkinek.SOK+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEgbizható Ajánlom mindenkinek.SOK+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATÍV, nem válaszol, 35 nap telt el, nem várok tovább!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nokriszta2 (745) (Eladó)
Negatív
2007.06.29. 18:02:41
325963215
Többmint egy hónapot vártam sajnálom elfogyott a türelmem :( nem ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolut negativ!Elegem van abbol,hogy nem lehet vele kapcsolatot teremteni!a mailokra nem valaszol,a telefont nem veszi fel es vissza sem hivja a masikat!Nem egyszer probaltam vele kapcsolatba kerulni!NEM AJANLOM SENKINEK SEM!!!MEGBIZHATATLAN-------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.43 napot vártam, a felhasználó nem jelentkezik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.43 napot vártam, a felhasználó nem jelentkezik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5427515.rencsesz_t (1137) (Vevő)
Pozitív
2007.06.09. 21:10:14
324499535
Megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Karika1234 (708) (Eladó)
Pozitív
2007.06.05. 16:39:53
1419162781
Nagyon lassan, de végül létrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elnézést a megkésett értékelésért. Maximálisan megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Szép termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,jó kapcsolattartó vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt,kedves-rendes teszveszes.:-) Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk.:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tobaiangela (447) (Eladó)
Pozitív
2007.05.17. 17:21:54
323899741
Megbízható,pontos vevő,csak+++,ajánlom mindenkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tobaiangela (447) (Eladó)
Pozitív
2007.05.17. 17:21:09
323748131
Kapcsolattartó,megbízható vevő,csak++++++++,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tobaiangela (447) (Eladó)
Pozitív
2007.05.17. 17:18:25
1419053620
Kapcsolattartó,gyors vevő,csak+++,ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tobaiangela (447) (Eladó)
Pozitív
2007.05.17. 17:17:29
324187566
Gyors,kapcsolattartó,megbízható vevő,csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner! Csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom! sok+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitiv mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt, csak így tovább máskor is! Bátran ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors jó partner.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Napsugar77 (297) (Eladó)
Pozitív
2007.05.03. 09:39:04
1419009985
Minden rendben volt, ajánlom Őt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos vásárló, mindenkinek ajánlom! Köszönöm, és remélem, még találkozunk:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos vásárló, mindenkinek ajánlom! Köszönöm, és remélem, még találkozunk:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.