686863.apapa70 (4) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
az eladó nem vette fel velem a kapcsolatot ezért nem sikerült az átvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez egy HERNYÓ! Átutaltam az áru és a pk. ellenértékét, azóta semmi. Visszautalást kértem, nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kértem előre utalást, mivel megbíztam a vevőben. A terméket elküldtem neki, jelezte, hogy megkapta, de a pénz helyett csak állandó igéreteket kaptam, a telefonszám amit megadott, rossz volt. Két hónap után sem történt meg a fizetés. NEM AJÁNLOM SENKINEK, HOGY ÜZLETELJEN VELE!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kértem előreutalást. Elküldtem a terméket, de a vevő a mai napig nem fizetett.Nem szavahihető,link alak.a karcmentes szinte új termék lestrapált koszos és karcos!Három hét után végre kegyeskedett elküldeni a terméket!!SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hónapi várakozás sikertelen volt. A licitáló nem óhajtott kontaktusba lépni velem, több e-mailre sem válaszolt. Sajnálom, igazán türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett,korrekt eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az áru amit megvásároltam(blackberryRIM957) csak hivás után küldte el a terméket mivel" ELFELEJTTETEM FELRAKNI"ráadásul hibás nem müködik,be sem kapcsol,nem tölt,megse nyeken.Rossz terméket hirdetett meg direkt!!!Telefonon többször is kerestem a rossz áru miatt de nem érhető el kétesetben nem volt otthon 18:00-kor vmint 20:00-kor!!!Gondolják át mielött vásárolnának tőle,nem ÉN vagyok az első aki igy jár!!!
Másik fél: undorító rosszindulatu emberekkel nem jóóó üzletetkötni!kifogásokat keres besároz és rágalmaz! ilyen még nem történt!!!!!meglehetnézni a vissza jelzésekben!ha menetközben meggondolta magát arról én nem tehetek!ha tehetném letiltanám az ilyen embert a vásárlásról
Az adásvétel megtörtént. Merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.iszikemagaszaki (3207) (Vevő)
Pozitív
2009.08.05. 08:54:31
150411009
köszönöm, minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.403337.askerg (289) (Eladó)
Pozitív
2009.08.03. 21:45:36
149947528
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzlettárs! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.51541.ficus00 (476) (Eladó)
Pozitív
2009.07.27. 18:08:36
149969616
Korrekt Partner.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első alkalommal egy hét türelmet kért. 10 nap mulva emailen megkerestem, hogy mi legyen a termékkel, erre még kéttel későbbi dátumot adott meg az átvételre. Az eltelt 4 hét után sem keresett meg semilyen formában. Az árut nem vette át és nem egyenlítette ki. Ez szerintem negatív.
Másik fél: amikor személyes átvételt ajánlottam,kifogással élt!!!És nekem jött a negatív jelzés???!!! NEVETSÉGES!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujlakitimi (344) (Eladó)
Pozitív
2009.06.28. 20:05:57
148643475
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
564712.borituli (833) (Eladó)
Pozitív
2008.08.29. 19:48:17
83389654
Megbízható partner, akit mindenkinek ajánlok! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
