fannika99 (0) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: balatonalmádi
Regisztráció dátuma: 2008.07.25.
Utolsó belépés: 2010.09.22. 17:05
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Utólag sem tudom elképzelni, hogy gyárilag lezárt Karcher csomagolásból eltűnjön valami (jelen esetben gégecső.) A gyári csomagolást nem lehetséges úgy megbontani és visszacsomagolni, hogy az ne látszódjon. Tanultam belőle: legközelebb az átadás helyszínén felbontom a vevő jelenlétében a dobozt és prezentálom a hiánytalan terméket, melyről papírt is aláíratok. Saját költségen még aznap este pótoltam a "hiányzó" gégecsövet, így a vevőnek nem lehet kifogása, de nekem veszteséges volt a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
