veronika__a_hu (19) 88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dgyula64 (2513) (Eladó)
Pozitív
2014.08.27. 08:58:11
1942804622
Ezúton is szeretném megköszönni korrekt partneremnek az aukció sikeres lezárását. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bagirossz (4279) (Eladó)
Pozitív
2013.02.25. 18:16:25
1701433571
Minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.misstakuma (939) (Eladó)
Semleges
2013.02.19. 17:08:53
1695568775
Kért és kapott számlaszámot, de nem jött utalás. Nekem meg értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.harcos27 (2903) (Eladó)
Pozitív
2013.01.04. 20:17:50
1688262347
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathne75 (535) (Eladó)
Pozitív
2010.10.13. 22:02:01
1242935196
Gyors, pontos, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elált az adás vételtől ,de a beígért összeget sem utalta át így nem ajánlom .Sajnálom:-((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kellner_katalin (151) (Eladó)
Negatív
2009.07.14. 15:35:44
667707269
Sajnos nem jött létre az eladás, mert egyszerűen, nem reagált egy idő után.A tel.száma pedig nem is jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kedves, pontos, nagyon korrekt partner, minden rendben ment, köszönöm a vásárlást, szivből ajánlom mindenkinek csupa pozitiv++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors,kommunikatív szimpatikus partner!Szívesen ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inspired001_t (39) (Eladó)
Pozitív
2009.02.13. 07:05:24
507895433
Nála korrektebb, megbízhatóbb és gyorsabb teszveszessel még nem találkoztam! Mindenkinek ajánlom és ilyen vásárlót kívánok !!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3436138.Skorpio7skorpio (2279) (Eladó)
Pozitív
2008.09.08. 17:02:32
413348836
Korrekt, megbizható patrner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eternityke (751) (Eladó)
Pozitív
2008.08.22. 13:51:40
414797201
Pontos, megbízható és együtt működő partner. Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, megbízható,kommunikatív vevő,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6624513.wjanoska (363) (Eladó)
Pozitív
2008.06.16. 11:44:10
376082603
Igen kommunikatív, kedves vevő, mindenben csak jót tudok írni, mindenkinek csak ajánlhatom.További minden jót kívánok, remélem még találkozunk itt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, nagyon kedves korrekt vásárló! Csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kameleon214_t (19) (Eladó)
Pozitív
2008.05.14. 14:17:15
359490835
Gyors pontos rugalmas partner bátran ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, Nagyon kedves és korrekt PARTNER. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sziklaszilard_a (147) (Eladó)
Pozitív
2008.02.23. 13:34:52
309978977
Gyors, korrekt, rugalmas és kedves partner. Midenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nap biztosítottam neki személyes átvételt, pedig nem is Egerben lakom, de ő sohasem jött el. Karácsony után már emilre sem és sms-re sem válaszolt. Sajnálom, mert egyébként szimpatikusnak tűnt a levelei alapján.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet rendben zajlott, de ennél több is volt.Személyében egy nagyon értékes embert ismertem meg, amiért külön nagyon hálás vagyok! Ezek a pillanatok teszik széppé a szürke hétköznapokat. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.muller_2007 (1) (Eladó)
Pozitív
2007.04.21. 12:30:47
1418805756
Minden rendben ment, a hölgy nagyon korrekt, én postáztam az árut, ő meg küldte a vételárat. Mindenkinek tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.