694175.joshua222_v (1) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
54097.airpistol (653) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 15:35:37
99045644
minden ok korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő pozitívan állt a dolgokoz, csak sajnos mire én hazaértem külföldi utamről, neki kellett elutazni jópár napra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elutazott külföldre és így nem tudtunk találkozót létrehozni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bencebacsi (3813) (Eladó)
Negatív
2008.10.29. 04:43:59
96115372
Én sem idegesítem magam, már úgy is lekapcsolták.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inkább nem irok semit csak felidegesitem magam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Inkább nem mondok semmit csak felidegesitem magam!....................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kulte...:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kulte...:)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igérete szerint már rég meg kellett volna kapnom a termék árát,de az a 1,5 hónap alatt nem ért ide,egy ideje a leveleimre sem reagál.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2008.09.13. 08:05:58
84131801
Blokkol a vatera a nem fizetők leértékelésének hiánya miatt. Nem tudok többet várni, így is türelemmel voltam. 1,5 hónap alatt 2db értesítőmet követően a Vevő semmit nem tett az adásvétel lebonyolítása érdekében, és semmilyen formában nem jelentkezett még az érvényesen licitált áruért. Nem rombolom a statisztikáját, csak lovagiasságból értékeltem semlegesre azt, amire egyébként NEGATÍV jár: Vallserrano
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1,5 hónap alatt 2db értesítőmet követően a Vevő semmit nem tett az adásvétel lebonyolítása érdekébenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bobesbobek_a (726) (Eladó)
Pozitív
2008.08.13. 00:53:59
83026618
Kedves, közvetlen, megbízható partner. Bátran ajánlom és örülök hogy én adhatom az első pozitív értékelést Neked!! Csak így toávbb! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
