bakkerka (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható, javasolt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner. Másoknak is ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott Vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ocsibacsi60 (1578) (Eladó)
Pozitív
2011.12.28. 13:46:17
1515320681
minden rendben, köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antikvitas66 (234) (Eladó)
Semleges
2011.10.19. 16:21:54
1476102368
Több levélváltás ellenére sem jött össze az üzlet sajnos!Az utolsó ígérat 10 napja az volt,hogy másnap utalja az összeget és küldjem postán!Sajnos ez az utalás hozzám nem érkezett meg,de ettől eltekintve komunikatív partner!Majd legközelebb talán!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszöri időpont egyeztetés után,valahogy nem jött össze az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilvia991 (21) (Eladó)
Semleges
2010.05.17. 22:44:29
165019016
Nemtudom mi történt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Örült hogy megnyerte,de valami oknál fogva az utalás nem történt meg és nemtudom elérni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vikkimano (596) (Eladó)
Semleges
2010.04.23. 16:39:04
164860628
Nem tudom mi történt. Gond egy szál se.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ...............Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Velem rendes volt. A vásárlás rendben lezajlott..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem válaszolt a levelemre. Csak minősített !
Másik fél: Igen így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem válaszolt levelemre.
Másik fél: Igen,nem tettem.Bonyolult volt az ügymenet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan segitőkész,gyors,korrekt partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás rendben lezajlott. Korrekt volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
123837.computerexpert (164) (Eladó)
Semleges
2007.03.13. 20:06:28
14821902
Sajnos nem sikerült időpontot egyeztetni, az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Igen ez tényleg így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
