MeszRobi (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
davionkft (653) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 13:55:02
1506985901
Minden rendben zajlott le. Ajánlom mindenkinek a Vásárlót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1463708.robertfrank (685) (Eladó)
Pozitív
2010.11.24. 06:58:12
186330539
Minden ok volt ajánlom++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors megbízható partner, mindenkinek ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adrobadro (1675) (Eladó)
Pozitív
2010.07.22. 17:16:19
175381685
Kedves, gyors, megbízható vaterás. Mindenkinek szívből ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!!! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Negatívot vagyok kénytelen adni!A javítható joy,mint kiderült volt már szétszedve,tehát az eladónak tudnia kellett,hogy nem a szilikongomb van tönkremenve benne.Direkt rákérdeztem az eladótol van-e más egyéb problémája a gyári joy-nak,és az eladó tagadta azt,miközben kipróbáláskor kiderült hogy teljesen használhatatlan,és javíthatatlan.A beragadt L2 R2 gombok beragadása,pedig egyértelműen a szétszerelés és figyelmetlen összerakás következménye,és ezt a tényt "elfelejtette" jelezni.
Másik fél: üdv
a kart én nem szedtem szét....
nem értek hozzá szal sajnálom h nem tudsz vele mit kezdeni de azért nem kellett volna negativot adnod... köszi ezért én is gondolkodom rajta h mi tévő legyek mert csak rontjuk egymás imidzsét de szerintem igy is nagyon jol jártál a 2 karral még alkatrésznek is olcsó volt....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DOMINO12_a (1412) (Eladó)
Pozitív
2009.04.11. 13:54:32
133684348
köszönöm a vásárlást,mindenkinek ajánlom.!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
