slend13 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mikor leütötte a terméket, jeleztem, hogy csak kb. 1 hét múlva tudom feladni, mert elutaztunk. Azt is felajánlottam, hogy visszautalom a pénzt, ha így nem jó. Nem élt vele. A stílusa kioktató volt. A cipőnek nem volt hibája. Szívem szerint negatívot adnék....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
---!!!A vevő teljes mértékben valótlanságot állít, a mezt nem rendeltetésszerűen mosta ezért mást hibáztat. A garanciája bőven lejárt, tehát bármilyen állítólagos panasza érvényét vesztette. Üzenet váltásban szitkozódó hangnemet ütött meg! Senkinek nem ajánlom a vele való adás vételt!!!---
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben megbízható,gyors vásárló.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon korrekt eladó. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nipegyerekruha (540) (Eladó)
Pozitív
2015.11.03. 20:02:51
2144132852
Köszönöm a vásárlást,minden rendben volt! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló Vaterás. Mindenkinek Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
