madrienni (57) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Picikacsa11 (2) (Eladó)
Pozitív
2011.03.10. 10:28:16
1442614182
Gyors, rugalmas partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Csupa ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14764756.ancsa474 (308) (Eladó)
Pozitív
2011.03.01. 07:26:40
1443418192
gyors, pontos, mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bettike028 (430) (Eladó)
Pozitív
2010.11.08. 11:29:57
1276780438
gyors korrekt partner ajánlom mindenkinek csomag uton van köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt partner!Csak ajánlani tudom.A csomag úton van.Köszönöm!Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbizható partner,köszönöm a vásárlást,megjött az utalás,holnap megy is a csomi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mazsola736_t (493) (Eladó)
Pozitív
2010.08.10. 10:43:59
1162078731
Mindenkinek ajánlom, gyors, pontos vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vásárló!Gyorsan rendezi az utalást!Csak ajánlani tudom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vásárló és nagyon gyors utaló,minden a legnagyobb rendben!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
heroms-gyongy (452) (Eladó)
Pozitív
2010.07.14. 00:25:00
1096044973
Rendkívül gyors, kedves, megbízható. Szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milandomi (1333) (Eladó)
Pozitív
2010.07.08. 20:30:01
1101134511
Nagyon aranyos vevő.Nézz be máskor is,mindenem 1 forint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos, gyors, megbízható vásárló! Mindenkinek ajánlom! Sok-sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erika1957 (463) (Eladó)
Pozitív
2010.06.16. 19:52:12
1058292949
Megbízható , korrekt és gyors partner ! Szívből ajánlom másoknak is !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors,megbízható vevő.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a visszajelzésed is!! Remek partner, gyors és korrekt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orsika0118 (845) (Eladó)
Pozitív
2010.02.27. 21:33:09
916576142
Minden rendben zajlott, úton a csomi! Csak pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orsika0118 (845) (Eladó)
Pozitív
2010.02.27. 21:33:09
916576163
Minden rendben zajlott, úton a csomi! Csak pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
livike092_t (2449) (Eladó)
Pozitív
2010.02.26. 09:44:13
895214352
Minden remekül ment!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszterke2009 (94) (Eladó)
Pozitív
2010.02.25. 11:49:40
908251150
Nagyon aranyos, kedves, gyors vásárló!!!!!!!!! Mindenkinek ajánlom!!!!!!!! Köszönöm a vásárlást!! Maximálisan+++++++++++++++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszterke2009 (94) (Eladó)
Pozitív
2010.02.25. 11:49:23
908251097
Nagyon aranyos, kedves, gyors vásárló!!!!!!!!! Mindenkinek ajánlom!!!!!!!! Köszönöm a vásárlást!! Maximálisan+++++++++++++++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást,a termék ma elindult:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2010.02.11. 07:55:52
906911970
Minden a megbeszéltek szerint a legnagyobb rendben ment,köszönöm++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, kommunikatív. Csakis pozitív! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina761221 (237) (Eladó)
Pozitív
2009.09.11. 12:21:26
731408823
Megbízható,gyors,pontos vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3970704.legel (368) (Eladó)
Pozitív
2009.08.11. 17:59:44
696407919
Minden rendben ment, pénz megérkezett, áru úton van. Megbízható üzletfél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:) Ajánlom mkinek, korrekt, megbízható TV-partnert :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, nagyon-nagyon gyors, megbízható és jó kapcsolattartó vásárló! Mindnenkinek ajánlom, csakis ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Luciferecske (118) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 15:46:05
637183695
Gyors,kedves,megbízható teszveszes!Csak ajánlani tudom!Sok +++++++++++!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Luciferecske (118) (Eladó)
Pozitív
2009.06.08. 15:45:55
637182648
Gyors,kedves,megbízható teszveszes!Csak ajánlani tudom!Sok +++++++++++!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongyver33 (3568) (Eladó)
Pozitív
2009.06.04. 10:14:32
638298050
Gyors, pontos, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ALMABABA_a (1938) (Eladó)
Pozitív
2009.05.14. 20:37:00
627625980
Köszi szépen minden rendben ment!++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT, CSAK+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,pontos vásárló,jószívvel ajánlom mindenkinek.köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vevő.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mhhelga80 (1779) (Eladó)
Pozitív
2009.04.16. 12:35:46
599818332
Nagyon kedves, gyors és jó kapcsolattartó vevő. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Köszönöm a vásárlást és remélem még találkozunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,korrekt,kedves,megbízható,köszönöm szépen a vásárlást,cskis pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eladocuccok (106) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 19:41:06
554417514
Minden rendben és gyorsan zajlott, köszönöm, ajánlom a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsialvos_t (70) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 11:13:12
554001528
Kedves, gyors, pontos, megbízható vásárló, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors és kedves teszes!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, jó kapcsolattartó Vevő! Köszönöm! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kedves, jó kapcsolattartó Vevő! Köszönöm! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors,pontos vevő.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors,pontos vevő.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors ,pontos vevő.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.