7030847.WarFire (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Először még válaszolt, a pénzt átutaltam neki, aztán elhallgatott az e-mailje is és a telefonja sem kapcsolható. Egy ócska, GERINCTELEN CSALÓ, nem ajánlom senkinek! Nem itt van a helye!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4723175.ZALIKA1 (32) (Vevő)
Negatív
2007.07.12. 11:36:33
326105173
A PÉNZT 4 HETE ÁTUTALTAM AZÓTA NEM JELENTKEZIK AZ ÁRÚT NEM KAPTAM MEG LEVELEMRE NEM VÁLASZOL SENKIHÁZI TOLVAJ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Láda Zsolt a neve ennek a szar-alaknak. A pénzemet lenyúlta, de az árút esze ágában sem volt elküldeni, hiába írtam neki többször is. Először még igérgetett, aztán már válaszra sem méltatott. Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Láda Zsolt a neve ennek a szar-alaknak. A pénzemet lenyúlta, de az árút esze ágában sem volt elküldeni, hiába írtam neki többször is. Először még igérgetett, aztán már válaszra sem méltatott. Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lovaszrichard (67) (Vevő)
Pozitív
2007.07.05. 23:04:15
325488183
Rugalmas, korrekt, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, segítőkész. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon korrekt, megbízható eladó. Ajánlom mások figyelmébe is!...Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7004611.Salex5_t (6) (Vevő)
Pozitív
2007.05.17. 13:32:09
323993067
Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
