surugiu_lehel (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tutistore (7939) (Eladó)
Pozitív
2020.02.16. 12:27:52
2867725271
Korrekt partner,köszönöm a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pcpiacinfo (1554) (Eladó)
Pozitív
2015.01.08. 11:17:09
2020378976
Korrekt,megbízható partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szempontból tökéletes partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Andika1173 (253) (Eladó)
Pozitív
2014.01.14. 16:36:00
1844785766
Minden rendben volt,megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jucusbolt (238) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 21:56:46
1715035928
Már a licit lejárta elött jelezte, hogy nincs szüksége a termékre. Sajnos a vatera nem enged pozitívot adni ha nem jön létre a tranzakció. Csak ajánlani tudom. ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Már a licit lejárta elött jelezte nincs szüksége a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
epres456 (1008) (Eladó)
Pozitív
2013.01.19. 19:02:27
1696417907
Minden rendben volt. A vásárló megbízható, gyors és pontos. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
308137.mbeca25 (2580) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 13:55:54
1698875831
korrekt,megbízható partner,köszönöm a vásárlást,legyen máskor is szerencsénk+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
epres456 (1008) (Eladó)
Pozitív
2012.02.07. 21:21:03
1538832155
Minden a megbeszéltek szerint történt. A vevő pontos, korrekt és megbízható. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves,kommunikatív vásárló!! Nagyon örülök,hogy találkozhattam vele. max+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható és kapcsolattartó partner! Vigyázzatok a kutyusra! Úgy gondolom, hogy jó kezekbe került, így talán kicsit könnyebb megválni tőle, hogy tudom, jó helyen lesz! Köszi! Csak is +++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN ZAJLOTT, MINDENKINEK AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
