706984.szabby05 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az "alig használt" szintetizátorra jobban illik az "alig használható" jelző. Ráadásul a kifizetés után 2 hétig tartott, amíg eljutott hozzám. Az eladó nem is reagált az ajánlatomra, hogy visszaküldöm az árut (saját költségemen),ha visszautalja az árát. Nem véletlen, hogy eltűnt a Vateráról, CSALÓ,ÓVAKODJATOK TŐLE! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1024801.Borbelypityu (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.05.14. 07:34:29
169764902
Minden rendben zajlott, jó vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors, pontos, megbízható, kedves vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megacityshop (364) (Eladó)
Negatív
2009.04.23. 15:10:22
144716846
A terméket utánvét kérte, ami visszaérkezett "Nem fogadom el." jelzéssel. Nem vette át amit rendelt. NEM AJÁNLJUK SENKINEK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék visszaérkezett "Nem fogadom el" indokkal.Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt fél, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
