adisztar (16) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.annamari_77 (1304) (Vevő)
Pozitív
2008.03.05. 18:12:05
313494391
Ajánlom mindenkinek,gyorsan megkaptam a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9654199.villo201_t (2) (Vevő)
Negatív
2008.02.23. 10:35:23
313493766
Már 3rom napja nyertem 1 övet tőle,de arra nem volt képes,hogy elküldje a bankszámlaszámát,igy tehát az öv tárgytalan-NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Másik fél: Miért talán kérted?Az eddigi vásárlóim mindig küldtek egy üzit és érdeklődtek,hogy hova küldjék a pénzt!Ha neked nem fontos,akkor nem!3 nap tényleg a világ vége!Ennyi újra meg lesz hirdetve!
kapcsolattartó, gyors, kedves vásárló. Csakis +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kapcsolattartó vásárló. Sok +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, kapcsolattartó vásárló. CSakis ++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, pontos vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, kapcsolattartó, pontos vásárló. Sok +++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbizhato vevo. Mindenkinek ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A papucsot ugyan megkaptam,de nem azt ami megvolt hírdetve! Azért köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6719966.Kattty_ (135) (Eladó)
Negatív
2007.12.28. 12:41:06
1430447795
Bár jelentkezett az aukció után, és igérte is hogy fizet, a pénzt azóta sem kaptam meg. Azt igérte utána néz, de semmi...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.timea0426 (1499) (Eladó)
Pozitív
2007.12.02. 13:53:00
1430739108
A pénz rajta van a számlámon!Köszi az utalást!Gyors,pontos,kapcsolattartó partnet akit szeretettel ajánlok!Remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen megbízható, korrekt partner, mindenkinek szívesen ajánlom:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Geri1986 (2112) (Eladó)
Pozitív
2007.11.27. 15:28:20
1430157627
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom. Sok-sok+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos vásárló, ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON GYORS, korrekt, megbízható vevő.Ajánlom mindenkinek!Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors vásárló!!Köszönöm szépen a körültekintést ami rám nem mindíg jellemző:D AJÁNLOM!!! 100%
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6463036.annamari11 (432) (Eladó)
Pozitív
2007.11.16. 14:04:21
1429173526
Pontos,gyors ,megbízható partner.Ajánlom szeretettel mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.varga-andrea (168) (Eladó)
Pozitív
2007.11.11. 08:13:28
1429467629
Megbízható , gyors vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom! Köszönök mindent :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
