shebi (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Két hónapja nyerted meg a terméket!Azóta küldtem legalább 3 mailt,de semmi válasz!Kerestelek telefonon is,de mindig azt mondja,hogy pill nem kapcsolható!Sajnálom ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hónapja nyerted meg a terméket!Azóta küldtem legalább 3 mailt,de semmi válasz!Kerestelek telefonon is,de mindig azt mondja,hogy pill nem kapcsolható!Sajnálom ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meszaros0116 (332) (Eladó)
Pozitív
2009.07.14. 21:17:35
676765392
Megbízható, kedves vevő. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner.Bátran üzleteljetek Vele!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos vevő. Bátran ajánlom ! Köszi. Remélem még találkozunk !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott minden,Kedves, rugalmas, megbízható teszveszes. szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagypeter11 (129) (Vevő)
Pozitív
2008.11.22. 07:41:38
476342591
köszönöm a széket nagyon szép, és jó nagyon kedves eladó mindenkinek csak ajánlani tudom sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.14. 09:42:15
407880666
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.14. 09:41:49
408739859
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vevő! Ajánlom másoknak is! Csak jót mondhatok! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár létrejött az adásvétel, én kicsit nehezményezem a visszajelzés hiányát. Nekem adódott 660Ft többlet postaköltségem, amit nem vártam, hogy kifizessen, de annyit igen, hogy az e-mailemre legalább egy "Megkaptam"-ot írjon...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7926831.1980-12-16 (220) (Eladó)
Pozitív
2008.05.30. 10:18:05
367867192
Gyors! Pontos! Megbizható!!!! Köszönöm a vásárlást! Szivböl ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!! CSUPA++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Másik fél: Köszönöm az értékelést, szuper a pihenőszék. Nagyon köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
