Zadyboy (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mmarcsi75 (164) (Eladó)
Semleges
2012.03.02. 18:26:20
1553866133
A terméken olyan hibát vettem észre a csomagolásnál, amely miatt a vevővel történő telefonos egyeztetést követően, nem küldtem el a terméket. A kommunikáció tökéletes volt, nagyon kedves és rendes ember benyomását keltette bennem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék postázása előtt vettem észre, hogy hibás, így a vevővel egyezetve, nem küldtem el......aquarius8_v (160) (Eladó)
Pozitív
2010.07.07. 23:33:58
174788494
Gyors, rendes, megbízható vevő! Ajánlom másoknak is! :) ++++++++++++++++...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
