72096.SEw550i_a (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Telefonon, többször próbáltam el érni sikertelenűl.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A "vevő" meggyanusított,hogy nem eredeti parfümöt akarok neki eladni,és nem is vette át a postán a kedves barátja sem,akinek elvileg szánta...Lóg nekem a feladási díjjal,925 Ft-tal...Óvatosak legyenek vele!Ha valaki ennyire bizalmatlan,akkor miért nem boltban vásárol??!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem vette át304457.pete05 (127) (Vevő)
Pozitív
2006.10.06. 15:02:46
12371598
Minden rendben ment. Korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész! Megoldásra hangolt! Mindenkinek ajánlom! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jöhetett létre a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet,de nagyon korrekt vatreázó,mindenkinek csak ilyen üzletfelet ajánlok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
315451.zola-_a (143) (Eladó)
Semleges
2006.07.11. 22:20:38
9736649
Sajnálom, hogy semlegest kell adnom, de ugye a vatera új szabályai szerint, csak ezt lehet, pozitívat nem.Amúgy nagyon segítőkész partner.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A nagy távolság miatt nem jött létre az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
