kuruczkata84 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ilyen gyors vásárlót kívánok minden eladónak! Csak +++++++++++++++++++++++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megnyert könyv vételárát,még a mai napig nem utalta a számlámra.Pedig még azt is felajánlottam neki,hogy nem ajánlva adom fel,hogy kevesebbet kelljen neki fizetnie.Türelmesen vártam az utalásra.Erre kaptam tőle egy semleges értékelést,hogy nem érkezett meg a könyv!Én ezt nem fogadom el,mivel hogy nem érdeklődőtt és segítséget sem kért.Ha megérkezik a pénz,visszautalom és újra meghírdetem a könyvet.
Másik fél: Én postai utánvételre gondoltam azért nem utaltam a pénzt!!Azt sem tudom,hogy milyen számlára kell küldenem!!Csak igy tudom megvenni a könyvet postai után vétellel.!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
