732339.kisgyuricza_v (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minen rendben ment, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.435971.zsoceee_v (1094) (Eladó)
Negatív
2009.01.27. 00:39:26
118702160
Elküldtem a számlaszámot, de nem utalt. Felszólító levélre annyit írt, hogy jövő héten küldi. Ez másfél hete volt. Utolsó levelemre már nem is válaszolt. Abszolút negatív! Örülök, hogy inaktív, mert nem közénk való!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.435971.zsoceee_v (1094) (Eladó)
Negatív
2009.01.27. 00:39:09
118448005
Elküldtem a számlaszámot, de nem utalt. Felszólító levélre annyit írt, hogy jövő héten küldi. Ez másfél hete volt. Utolsó levelemre már nem is válaszolt. Abszolút negatív! Örülök, hogy inaktív, mert nem közénk való!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.775117.peak87_v (132) (Eladó)
Pozitív
2009.01.24. 12:52:33
120302990
Gyors korrekt vaterás, jó vevő! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adnurg_hu (7470) (Eladó)
Semleges
2009.01.23. 07:45:17
120072477
visszalepett a vasarlastol. az adas-vetel nem valosult meg, ezert a vatera rendszerenek beallitasai miatt az elado max. semleges visszajelzest tud adni. sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
soldiertom1 (7811) (Eladó)
Negatív
2009.01.23. 05:34:59
120527491
Nem szeretem az ilyen hozzáállást! Licitál a termékre, majd nem jelentkezik. Küldök egy figyelmeztető levelet, hátha csak megfeledkezett a dologról, amire még csak nem is válaszol. Viszont pozitívan értékel, de az értékelés szövege "Bocsánat! A vétel elmarad." Komolytalan hozzáállás, ezért negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Foglmam sincs miért, ezt az értékelést kaptam: " Bocsánat! A vétel elmarad.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baranyap_v (270) (Eladó)
Pozitív
2009.01.22. 13:48:43
120932636
Minden rendben ment, remek partner, feltétlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elöször ő irt, aztán a válaszra nem reagált, mikor küldtem a számla számot várni többet nem várok, ez most nem jött össze majd máskor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elöször ő irt, aztán a válaszra nem reagált, várni többet nem várok, ez most nem jött össze majd máskorAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Wallace43_a (196) (Eladó)
Pozitív
2009.01.20. 12:41:46
117975427
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánljuk mindenkinek. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Wallace43_a (196) (Eladó)
Pozitív
2009.01.20. 12:41:46
117975425
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánljuk mindenkinek. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
418082.hasábikó (823) (Eladó)
Pozitív
2009.01.13. 17:43:06
117131263
Minden O.K.hasábikó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
....................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
silverchain (471) (Eladó)
Pozitív
2008.12.19. 21:24:12
112229284
Gyors, megbízható vevő! Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Másik fél: bocs hogy nem küldtem a vétel árat de még net közelébe se voltam!és nem értesültem a helyzetről!szóval elnézésedet kérem!
ha akarod még nyélbe üthető az üzlet!magasabb áron persze a hiba kijavítása érdekében!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
