talabos67 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, korrekt vàsàrlàs ès fizetès. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anikokata (103) (Eladó)
Pozitív
2013.01.17. 09:59:36
1694970203
Nagyon megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom üzleti partnernek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska (930) (Eladó)
Negatív
2012.04.16. 07:40:59
1548005093
"Valamire hivatkozott" - írta a negatív értékelésében. Hát nem "valamire", hanem többször is egyértelműen megírtuk neki, hogy kórházi kezelés alatt állok. Szegény lányomra szakadt minden, s ahogy tudott, postázott. Rendkívül súlyos és indokolatlan magyarázatot adott a negatív értékelés mellé, nem vette a fáradtságot megnézni az 5 éves értékeléseimet, mielőtt csalónak kikiáltott. A terméket megkapta, de eszébe sem jutott módosítani. Pontos, gyors fizető, de számomra emberileg nulla.
Másik fél: Valamennyi kórházi hivatkozást elfogadtam, söt még jobbulást is kívántam a kórházi betegnek. A minősítést is csak a második Teszveszes felszólí-
tásra készítettem el, amikor még az árunak sehíre sehamva nem volt. Amikor megkaptam az árut próbál-
változtatni a minősítésen de a rendszer azt az üzenetet küldte, hogy már nem állok kapcsolatban ezzel a partnerrel. Az értékelésre annyi a vála-
szom, nem tudhattam hogy mi az oka a késlekedés-
nek.Azt írtam, hogy ha nem valódiuak az indokok akkor... az árut megkaptam, de jelentős késéssel. Azt kell gondoljam, hogy ebben az időben mindenki-
nek jelentős késéssel postázott. Nem jogos a minő-
sítése. Én mindent a Teszvesz szabályai szerint tettem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsurmo_2007 (742) (Eladó)
Pozitív
2011.05.02. 19:38:38
1446094813
Megbízható korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást ! Minden a megbeszéltek szerint problémamentesen . Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 18:19:08
1436136082
MEGBÍZHATÓ GYORS VATERÁS CSAK AJÁNLANI TUDOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12379792.solkimcsavok (973) (Eladó)
Pozitív
2009.12.12. 00:04:30
825768230
Maximálisan megbízható, mindenkinek ajánlom. Jó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.