Eszter29 (-1) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.07.05.
Utolsó belépés: 2007.01.17. 16:49
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A vevő meggondolta magát de nincs ebböl semmi gond.Legalább szólt. Ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semmi gond :-)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vevő nem válaszol a levelekre, nem reagál a megkeresésre. A telefonszámát felhívva, egy hölgy veszi fel, de azt mondja, ő nem Kiss Beáta. A levelkre nem reagál.
Másik fél: Valóban én vagyok a hibás, bocsi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
