olilari (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
opelalkatreszek (11657) (Eladó)
Pozitív
2009.03.29. 10:22:03
127858267
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.799933.theluckyboys (869) (Eladó)
Semleges
2009.01.21. 12:45:24
109037937
sajnos nagy lett a kabát, a visszacserét elintézztük! Nagyon korrekt, gyors megbízható! Szívem szerint POZITÍV járna, de a rendszer sajnos nem engedi...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zalamobil (3400) (Eladó)
Pozitív
2009.01.16. 09:57:00
120025314
minden rendben lezajlott. ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amennyire érdeklődött, annyira nem nézte meg az öltönyt... Válaszolni meg nem tud!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak++++++++.Megbízható,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
311813.revesztamas6 (425) (Eladó)
Pozitív
2008.11.08. 09:14:15
100709898
Gyors,pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RIOSszijak (1652) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 09:33:14
102303813
Jó vevö.A+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az üzlet nem jött össze(méret miatt). A vevő pozíziv értékelést érdemel,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a cipő méretben nem felelt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak POZITÍV! Nagyon korrekt, pontos, abszolút megbízható partner, mindenkinek nagyon ajánlom! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kedves Ügyfél akit mindenkinek KIEMELTEN ajánlok! Köszönet a bizalomért és a vásárlásért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kedves Ügyfél akit mindenkinek KIEMELTEN ajánlok! Köszönet a bizalomért és a vásárlásért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
50992.disarono_a (389) (Eladó)
Pozitív
2008.10.28. 16:45:43
98850887
Minden rendben volt,köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
