749423.julilaci (7) 76.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dilibili_a (123) (Eladó)
Pozitív
2009.02.11. 15:21:14
117413764
Okos, gyors vaterás, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEMORYKING_a (3240) (Eladó)
Semleges
2009.02.03. 13:31:55
115658666
A mai napig nem fizette ki, és nem vette át az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kár, hogy így alakult, eddig még nem tapasztaltam ilyet a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt partner, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször megígérte hogy igényt tart az órára és el is utalja a pénzt,de ez hetek múlva sem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bencebacsi (3813) (Eladó)
Negatív
2009.01.11. 19:31:25
115627671
Villámáron leütötte, majd nem jelentkezett és az én megkeresésemre sem válaszolt, pedig a Vaterát azóta is rendszeresen látogatja. Egy apró üzenet elég lett volna, hogy "bocs, de mégsem", és akkor nem tartogatom fölöslegesen a terméket, hátha jelentkezik. Ez így nem lehet más, csak negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször próbáltam elérni, de nem jelentkezett.
Másik fél: Dettó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jó vaterás, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radiant99 (1555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 08:27:40
102799470
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radiant99 (1555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 08:27:40
102082707
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radiant99 (1555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 08:27:40
102082704
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radiant99 (1555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 08:27:40
102810431
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radiant99 (1555) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 08:27:40
102092571
Jó kapcsolattartó, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gamepoint_a (2051) (Eladó)
Pozitív
2008.11.11. 20:53:21
101776386
Kiváló vásárló. Pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
91030.Szuzann_a (3349) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 09:32:37
100198675
Minden ok,köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
624999.Bozont198 (7) (Eladó)
Semleges
2008.10.28. 14:51:21
91469343
Nem valami türelmes.
Másik fél: Így van... Türelmetlen vagyok... Te pedig túl kényelmes. Viszont ha jól tudom Te akartál eladni valamit... Nem?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
304843.csakbuko (516) (Eladó)
Pozitív
2008.10.20. 18:58:47
94351984
Minden rendben ment,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Üdv,bocs de nem lehet pozitívval értékelni az aukciót ha (még) nem valósult meg.Azért írom az értéklést,mert a többi vevőmnek meg kell magyarázzam miért értékeltél negatívval.A termék készen áll a postázásra.Amint befut az utalás aznap feladom vagy amint tudunk egy személyest megbeszélni megoldható az átvétel,fogok Egonba menni árut venni, össze tudjuk hozni,köszönöm, legközelebb ne hamarkodd el a negativ ertekelest kérlek,ma 20 termeket postázok , nem volt elég időm írni, hívhattál volna stb
Másik fél: Nézd, nincs ezzel probléma, de Te küldtél emailt,hogy nincs ilyen árud amit árulsz! Ezután küldtél emailt hogy miért nem utalok... Utána, hogy majd jelentkezel ha lesz ilyen áru... Hát ez az ami nem történt meg a részedről... Kár magyarázni... Szerintem foglalkozz annyi dologgal amennyit kézben tudsz tartani.... Mert ez a vége... Pozitív értékelést meg miért írnék ha egyszer nem tartottad magad a dolgokhoz. Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
