Peter309 (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kíváló vásárló, gyors üzletmenet! Köszönöm!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors üzletmenet volt. Azonban az általam hibátlanul elküldött terméket a vásárló hibásnak értékelt a vatera értékelőjében, felém hibát/problémát nem jelzett, majd megkeresésemre még fel volt háborodva. Ez a hozzáállás és stílus csak negatívot eredményez!
Másik fél: ... hibás!!! és biztos nem a póstán keletkezett hibával lett ideküldve!!! ha az nem hiba egy magnódecknél, hogy lejátszásra kapcsolva rögtön vagy pár másodperc után stop-ra kapcsol és harmatosan tekeri a kazettát amiközben szintén leáll akkor az micsoda??? a hiba forrása az idler motor ki lett cserélve de eredetit már nem lehet kapni, itt van a kiszedett ami benne volt!!! gondolod kitaláltam, hogy hibás és negatívot tudjak adni??? jártam én már ennél 10x rosszabbul mégsem reklamáltam de elég volt!!! benyeltem, és még én fogok magyarázkodni, mi ez??? közvetlenül karácsony elött vásárlóként a megelőlegezett bizalmamért még én kapok negatívot, ez már mindennek a teteje, vagy a legalja!!!???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.