l31y6b (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
toncsio (1028) (Eladó)
Semleges
2013.12.08. 22:33:30
1822111421
Sajnos sok jót nem tudok a Vásárlóról írni:(Sokáig kellett várnom az átvételre,az általam max.2hetet sem sikerült tartani...Utána még a kedves Vásárló talált kifogásokat a termékben holott sok fényképet töltöttem fel és a leírásban mindenkit megkértem,hogyha valami nem érthető nyugodtan kérdezzenek,pont az utólagos kellemetlenség elkerülése miatt.Ő ehelyett mikor megnyerte az aukciót utána tette fel e kérdést,milyen a termék állapota....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Truckzoli (1608) (Eladó)
Semleges
2013.12.07. 18:19:49
1832902355
Agyonbonyolította a személyes átvételt,pedig mind a terméklapon és a vásárlási értesítőben is szerepelnek a főbb adatok úgy mint idő és hely.
De bizonyára így hagyta figyelmen kívül a termékfotót is (?) amin az ominózus áru- egy levéltartó - funkcionálisan postai csekkel együtt lett lefotózva.
Másik fél: agyonbonyolitotta?!csak a csütrötököt beszéltük meg és közbejött valami ami miatt nem tudtam aznap átvenni a terméket,amugy maganak szintén!a péntekre meg maga irta hogy bizonytalan,aztán kisült hogy egész nap jo lett volna és igy at is vettem aznap a terméket,amiröl szamlat nem kértem és ,adosom is maradt.amugy meg egy levéltartó csekkel lefotozva?azt jelenti hogy postázni akarja?a termék megvásárlása elött direkt kérdeztem h csak ennek függvényében lehet e megvenni?ön mondta h simán kattintsak rá vegye meg most-ra,s ugy személyesen át tudom venni,mondhatta volna azt is h csak posta uton lehet és akkor nem kérem a terméket és kész!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, pontos,korrekt vásárló! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
