tanyabanya (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 4 4 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.10.04.
Utolsó belépés: 2025.04.28. 18:07
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

zsibi65 (333) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2022.05.30. 08:02:51

Termékkód

3160502945

A vevő nem volt megelégedve az áruval. A hirdetésnek megfelelően, a termék hibátlanul működik.
Másik fél: A hírdetésbe az volt írva , hogy hibátlan .Az nem csak a műkődésre hanem az állapotra is vonatkozik. A mikrónak a teteje a felső részén levolt pattanva a festék. Ez nem mondható hibátlannak. Ahogy az értékelésben is írtam nem rakott fel fényképet a mikro belsejéről,és nem is válaszolt a kérdésre.Ezért nem jött létre az adás-vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem volt megelégedve az áruval.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gerrry75 (159) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.07.03. 13:59:08

Termékkód

1463906297

Minden rendben ment, korrekt vevő!+++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Netkorrekt (497) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.06.30. 17:32:34

Termékkód

174011810

Minden abszolut rendben ment.Ajánlom!+++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

andi070 (7961) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.22. 18:28:04

Termékkód

171830134

Érdekes hozzáállással szeretett volna vásárolni,mert még nem is volt nálam a termék már elment!Nem ajánlom senkinek!---
Másik fél: A kérésemre, miszerint szeretném a termék csomagolását felbontani és tartalmát megtekinteni,kibrobálni, nem válaszolt, mert az eladónak hívása volt.Amíg ő telefonált én is felhívtam a páromat az adás-vétellel kapcsolatban..A telefonbeszélgetésem közben az eladó se szó se beszéd ott hagyott.Mivel azt sem közölte, hogy hova megy, szerinte meddig kellett volna várnom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még az árú megnézése előtt nem kérte a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.