tanyabanya (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem volt megelégedve az áruval. A hirdetésnek megfelelően, a termék hibátlanul működik.
Másik fél: A hírdetésbe az volt írva , hogy hibátlan .Az nem csak a műkődésre hanem az állapotra is vonatkozik. A mikrónak a teteje a felső részén levolt pattanva a festék. Ez nem mondható hibátlannak. Ahogy az értékelésben is írtam nem rakott fel fényképet a mikro belsejéről,és nem is válaszolt a kérdésre.Ezért nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, korrekt vevő!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Netkorrekt (497) (Eladó)
Pozitív
2010.06.30. 17:32:34
174011810
Minden abszolut rendben ment.Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Érdekes hozzáállással szeretett volna vásárolni,mert még nem is volt nálam a termék már elment!Nem ajánlom senkinek!---
Másik fél: A kérésemre, miszerint szeretném a termék csomagolását felbontani és tartalmát megtekinteni,kibrobálni, nem válaszolt, mert az eladónak hívása volt.Amíg ő telefonált én is felhívtam a páromat az adás-vétellel kapcsolatban..A telefonbeszélgetésem közben az eladó se szó se beszéd ott hagyott.Mivel azt sem közölte, hogy hova megy, szerinte meddig kellett volna várnom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
