manokak1 (6) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Elérhetetlen "vevő", minden megadott elérhetősége hamis. Óvakodjon mindenki tőle!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AZ eladó félrevezető adatokat adot meg.A megadott 2 telefon szám közzül eggyiken sem lehetett elérni,A megadott cim, nem létezik, sem az irányitó szám sem a település, csak egy bankszámla szám, Ezek után hogy merjek utalni.Nemajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9106297.gali01_t (0) (Vevő)
Pozitív
2007.12.08. 10:01:40
1432029909
Megbizható jó volt vele üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
popowitch (197) (Eladó)
Pozitív
2007.12.08. 09:29:52
1431389955
Nagyon szavahihető! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS,MEGBÍZHATÓ!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5775203.ggff62_t (270) (Vevő)
Negatív
2007.12.03. 23:14:10
1429005925
A pénzt elküldtem, a telefont nem kaptam meg. Legalább 30x beszéltem vele telefonon keresztül, mindig csak igérgetett és hazudott. El akarta velem hitetni, hogy elküldte a telefont, de ezt bizonyitani nem tudta. Feljelentem a rendőrségen.
Másik fél: Honnan tudjam hogy nem vetted at?nekem vissza jott az átveteli elismerveny.inentol kezdve nem tudok mit csinalni.majd akkor fenyeges amikor szemelyesen talizunk,hogy neked mindenhol van ismeretseged.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kortevirag (103) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 19:26:13
1429312126
Az üzlet nem jött létre,mert rájött,hogy nem t-mobilos,jelezte is nekem és kért licittörlést,de nem voltam netközelben,így nem tudtam törölni időben.Ennek ellenére ajánlom,mert a licit vége előtt jelzett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dezsipapa_a (2) (Eladó)
Pozitív
2007.11.06. 10:51:17
1429007040
Nagyon rendes.és megértő!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teljesen korrekt minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
