davidnora (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem történt meg a vétel, mert állítólag ellopták a pénztárcáját,erre hívatkozva később is át lehetett volna venni a kabátot! Ez nem valami jó kezdés!Mindegy én azért semlegeset adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.258140.csibe70 (531) (Eladó)
Pozitív
2008.12.03. 19:02:40
102885295
Gyors megbizható vaterás bátran merem ajánlani! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, csak nincs ideje eljönni, mivel vidéki, nehezen oldhazó meg a személyes kontaktus, de folyamatban van.
Másik fél: Megtörtént az adásvétel,de nem erre számítottam.Az édesapám ment el az ülésért és mikor megláttam nagyot csalódtam mivel nem ilyen kép volt róla.vagyis ha én mentem volna érte nem veszem meg!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
