babuci2011 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.09.13. 09:24:03
1970816567
minden rendben volt! ++++++++++++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.07.15. 14:16:44
1922653529
+++++++++++++++++++++++++33333333
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.05.18. 10:23:33
1900548194
minden rendben. +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.05.05. 15:21:27
1887649286
minden rendben! úton a csomag! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.04.22. 09:45:33
1884628598
Kedves kapcsolattartó partner! Nincs semmi gond,csak máskor figyelmesen olvasd el a termék leírást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.04.22. 09:45:33
1884625961
Kedves kapcsolattartó partner! Nincs semmi gond,csak máskor figyelmesen olvasd el a termék leírást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsebet1_2010 (372) (Eladó)
Pozitív
2014.01.16. 11:09:07
1840224857
Az adásvétel az én hibámból nem jött össze! Korrekt vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szamira-s (324) (Eladó)
Negatív
2013.12.10. 10:05:25
1827410630
Nem értem, miért licitál,akinek nem kell, de még arra sem méltatja a másikat, hogy válaszoljon a levélre. Telefonszám kamu...Nem ajánlom, nagyon nem!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.