kcsaba74 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
9722175.akta01_t (392) (Eladó)
Negatív
2010.10.23. 15:32:14
182252309
Mivel emailben 2 héten belül nem keresett meg a vásárlás után (nem történt meg a részéről a kapcsolatfelvétel), így elfelejtődött a rendelés, elfogyott a termék. Megígértem, hogy amint megjött az utánpótlás, úgy postázom a terméket, azonban a beszállító által feladott csomag még mindig nem érkezett meg, így nem tudtam küldeni az árut.Ő az emailben történő érdeklődés helyett inkább adott egy negatív értékelést. Senkinek nem ajánlom a hozzá hasonló "bunfordi" emberekkel az adás-vételt.-írta akta01
Másik fél: Az eladóval való kapcsolatfelvétel megtörtént Ő azt mondta a jöő héten jön az áru. Erre én azt mondtam nem sürgős nem is küldte . Ennek kb 5 hete. Na ki a Bunfordi? Aki vár 5 hetet vagy az aki olyan árut hirdet amit 5 hét után sem tud leszállítani és még neki áll feljebb????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balintlevente (127) (Eladó)
Pozitív
2010.10.03. 21:08:48
178691330
POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitív,bátran ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,gyors,megbizható.Ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,gyors,megbizható.Ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást.Ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hematitis (1528) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 17:56:07
110472630
Gyors,pontos vásárló, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! Korrekt, pontos partner. Köszönöm a vásárlást:-) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
