Hobbysziget (-2) 48.33%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, nem reagál az emailjeimre, a pénzt már 2 hónapja elküldtem, de azóta semmi, csak pofátlanul egy karácsonyi üzenet, és a csalódott öcsém, aki várta a matricákat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkésve,de megérkezett a matrica,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkésve,de megérkezett a matrica,szépek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megkésve,de megérkezett a matrica,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megkésve,de megérkezett a matrica.Szépek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak csatlakozni tudok az előttem negát adókhoz, mert ha nem a kislányom verte volna át, lesza...nám....!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak csatlakozni tudok az előttem negát adókhoz, mert ha nem a kislányom verte volna át, lesza...nám....!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mi is fizettünk, sajnos. A legfájóbb, hogy a kisfiam 3 hétig minden nap megnézte a postaládát hátha megjön a verdás matricája.... Annyi a károsult, tényleg nyugodtan alszol??? Szívtelen! és még el is siettem az előzőt!! mérgemben..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mi is fizettünk, sajnos. A legfájóbb, hogy a kisfiam 3 hétig minden nap megnézte a postaládát hátha megjön a verdás matricája.... Annyi a károsult, tényleg nyugodtan alszol??? Be kéne perelni!!!!!! Szívtelen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassan két hónap telt el a licit lejárta óta. Azóta semmi. Csak a pénzem tette el. De remélem gyógyszerre költi.(Vajon hány kisgyerek volt csalódott?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan! Csak a pénzt tette el a matricákat nem küldte. Látom már többen is jártak vele így. Sajnálom, mert a pici lányom nagyon csalódott volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint egy hónapja nem kaptam meg az árut,pedig a pénzt időben utaltam. csak mentegetőző leveleket. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moncsi2585 (543) (Vevő)
Pozitív
2008.01.03. 15:22:29
1430474634
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több, mint egy hónapja ígérget, de nem küldi az árut. Átutataltam a pénzt, de csak ígérgetést kapok-már ha válaszol egyáltalán. Az eladó unkorrekt, mert a pénzemért nem kaptam semmit sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kérem a több hete kifizetett és meg nem kapott 6 db matrica árát a számlámra sürgősen visszautalni!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mai napig nem kaptam semmit a pénzemért és pofátlanul még karácsonyi üdvözletet is küldött. ?! Inkább a 6 db matricát kellett volna! Ami állítása szerint hetek óta a postán van?! Lesz ennek a sok csalásnak jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matricák árát átutaltam nov.12-én a számjárára, azóta többször próbáltam elérni, de választ sem terméket nem kaptam. Nem ajánlom senkinek. Kérlek az átutalt 2968 Ft_ot a számlámra visszautalni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Türelmesek voltunk!A Szegeden csak albérletben lakik.Ha Békéscsabán vagy ott is megtalálunk!!!Most még rendezheted a számládat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430241576
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430310097
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430206701
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430188463
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430241610
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430249720
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:11
1430207995
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:10
1430144419
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aneksunamun1 (297) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 21:39:10
1430144447
Másfél hónap után azt hiszem elég türelmes voltam. Drága Mónika leléptél a pénzemmel!! Úgy látom ezt elég sok mindenkivel megtetted. Szerinted lesz jogi következménye?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nikkycica_a (18) (Vevő)
Negatív
2007.12.27. 16:52:43
1430279421
NEM KAPTAM MEG A TERMÉKET ÉS KIDOBTAM AZ ABLAKON A PÉNZEM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több,mint egy hónapot vártam rá....úgy hogy azt ígérte utal...mi több...azt állította ,hogy utalt...még számon is kért!!!Vicces!!!Ne álljatok vele szóba!!!Email-ekre nem vagy csak alig válaszol!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:16:09
1430144447
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:15:59
1430144482
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:15:50
1430144585
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:15:36
1430144790
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:15:22
1430145901
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:15:08
1430146000
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:14:56
1430263423
Nem kellenek a jópofa levelek , az árú kell , amit megnyertem és elküldtem rá 5000 ft-ot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5335347.Istvan-4 (8) (Vevő)
Negatív
2007.12.23. 15:13:43
1430489335
Ezt az Emailt 10 nappal ezelőtt kaptam: "Kedves vevőim! Szeretném értesíteni azon kedves vevőimet, hogy akik eddig nem kapták meg a csomagukat tőlem azoknak hétfőn és kedden adom postára. Köszönöm a türelmüket." Semminem történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aloha1999_t (184) (Vevő)
Semleges
2007.12.23. 11:25:07
1430899438
Sajnálom hogy nem jött össze, pedig vásároltam volna még matricát. Én fizettem, de semmit sem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aloha1999_t (184) (Vevő)
Semleges
2007.12.23. 11:23:49
1431057156
Sajnos nem kaptam meg a matricát, nem tudom mi történt az eladóval. 1 hónapja várom a matricát.Nem is tudom mit irhatnék még.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.November 19-én nyertem meg.ezt az aukciót.Telefonra nem reagál.Kértem hogy küldje a Bank számlaszámát, de nem küldte, csak egy imélt ami nem nekem szolt.Most már csak úgy venném meg ha előbb küldene a matricát, mind a 9db-ot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Se kép, se hang, kár mert a fiam nagyon örült volna. Egyszer még írt egy köre-mailt, hogy miért nem postázott, erre visszaírtam, hogy hagyján, de számlaszámot se küldött, azóta semmi válasz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Se kép, se hang, kár mert a fiam nagyon örült volna. Egyszer még írt egy köre-mailt, hogy miért nem postázott, erre visszaírtam, hogy hagyján, de számlaszámot se küldött, azóta semmi válasz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végülis nagyon-nagyon sokára, de megérkezett a termék.Azért adok pozitiv értékelést mert nem úszott el, majdnem 5000ft-om.Pedig azt hittem...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos sem e-mail-re, sem sms-re nem valaszol, telefon kikapcsolva... :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacskata75 (113) (Vevő)
Negatív
2007.12.09. 18:53:53
1431170980
A matrica árát átutaltam nov.27-én a számjárára, azóta többször próbáltam elérni, elkérni az ajánlási ragszámot, de érdemi választ sem terméket nem kaptam. Nem ajánlom senkinek. Átverés az egész!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.