amittak_t (-3) 20% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A babakocsi állapota nem fedi a hirdetésben megadottakat! Kompenzációra nem volt hajlandó! Ez volt az első csalódásom a tesz-veszen. 15000 ft-om bánta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül megbízhatatlan, és amikor reklamálok a termék miatt egyszerűen strucc politikát alkalmaz. Nála a minden tartozékkal eladó azt jelenti, hogy hiányos és a posta ktg. sem annyi amennyit elkér. Nem ajánlom senkinek!!!!!!
Másik fél: A postaköltség a postai díjszabás alapján lett kiszámítva, a csomag feladásakor a postán ajánlottak olcsóbb megoldást. Tekintettel arra, hogy a terméket én is így kaptam, a meghirdetéskor jóhiszeműen jártam el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehetetlen egy alak..miért hirdetsz,ha nem eladó az áru senkinek nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, megbízható eladó. Szuper és gyönyörű a babakocsi, amilyen a fényképen volt. Köszönöm szépen, nagyon örülök neki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10601686.amiradog_t (16) (Vevő)
Negatív
2009.06.03. 11:35:39
640338282
megadott E-mail cim hibás, elérhetetlen, megadott telefonszám nem létezik. Kamu hirdetés!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.