pca101 (10) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1berandras (456) (Eladó)
Semleges
2009.01.12. 14:26:15
103999374
Korrekt megértő partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én voltam figyelmetlenSajnos az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csaló, már 2006 - ban is voltak ilyen beteges dolgai hogy össze-vissza licitált mindenre, és nem vette át. Több néven, folyamatosan fent van a Vaterán, csak mindig kitiltják inkorrekt magatartása végett. NEM AJÁNLOTT !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:53:53
100821724
Egy hónapig vártam,nem jött a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött a termékértildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:52:25
100819309
Egy hónapig vártam,nem jött a termékekért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött a termékértildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:49:15
100653469
Egy hónapig vártam,több termékemre is licitált de nem jött érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött a termékértildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:46:24
100677072
Egy hónapig vártam,több termékemre licitált de nem jött érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött a termékértildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:44:50
100653607
Egy hónapig vártam, több termékemre licitált de nem jött érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött a termékértildikoka69 (365) (Eladó)
Semleges
2008.12.02. 19:42:49
100660202
Egy hónapig vártam több termékemre licitált de nem jött érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többször megigérte de nem jött a termékeiértA tranzakció rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tibcsiworld (165) (Eladó)
Semleges
2008.12.01. 19:39:18
99965576
A licit tárgyára igényt tartott, az első megkeresésre jelentkezett, viszont néhány levélváltás után nem kaptam választ. A választ lassan 1 hónapja várom. Harag nincs bennem, csak meg szerettem volna "szabadulni" a tengerimalackámtól. Újra meghirdetem, és remélem több szerencsém lesz. További jó vaterázást kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A licit tárgyára igényt tartott, az első megkeresésre jelentkezett, viszont néhány levélváltás után nem kaptam választ.Megbizhato vevo, ajanlott vateras
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:36:37
96668119
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:36:21
96668359
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:36:03
96676788
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:35:48
100599459
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:35:30
96678412
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:35:10
96765589
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.11.28. 10:34:50
100390778
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsó terméket is megnyerte, több e-mailt is kiküldtem, hogy vegye át a nyereményeket, de egyikre sem reagált. Nyakamon maradt a rengeteg termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:54:26
99488569
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:53:56
99488546
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:53:24
97610886
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:53:00
99493197
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:52:33
99488593
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.318395.kivancsifancsi (202) (Eladó)
Negatív
2008.11.25. 06:52:13
99492631
Több hétig váratott, hogy még licitál. Mikor az utolsót is megnyerte, egy fel nem ajánlott szállítási módot kért, amit elutasítottam. Azóta csönd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett hiába írtam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett hiába írtam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igérte, hogy átveszi az árut, vártam 2 hetet, de nem jelentkezett. Első időpontban állítólag keresett, de nem vettem fel. (Érdekes, nem volt nem fogadott hívásom.) Utólag mondta, hogy elgépelte a telefonszámomat?!? Utána mondta, hogy ha várok még 2 hetet, akkor átveszi az árut. Vártam több mint 2 hetet, nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igérte, hogy átveszi az árut, vártam 2 hetet, de nem jelentkezett. Első időpontban állítólag keresett, de nem vettem fel. (Érdekes, nem volt nem fogadott hívásom.) Utólag mondta, hogy elgépelte a telefonszámomat?!? Utána mondta, hogy ha várok még 2 hetet, akkor átveszi az árut. Vártam több mint 2 hetet, nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.----------Selejt nyomtatót adott el!Nem vállaszol a leveleimre sem!Kidobtam 4290 Ft-ot az ablakon!A leírásban az szerepelt, hogy működik, de el se indul fixáló egység hibás, közel 20000Ft a javítása!Vatera szabályzat alapján köteles vagy visszavásárolni a hibás árut, ha nem teszed meg beperellek, hogy mást ne tudj többet átverni a Vaterán!Pár nap után fizetési felszólítást küldött, mint valami végrehajtó, nem találkoztam még ilyen jellemtelen emberrel a vaterán!Abszolút NEGATÍV!!!---------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.