pca101 (10) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőtől nem kaptam meg a pénzt, többszöri igérgetés ellenére sem !!! Valószinüleg egyébként egy csaló, mivel más felhasználónévvel is jelen volt csak a sok negativ értékelés végett inaktivvá lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ibituba58 (1234) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 21:09:29
100601885
Minden a legnagyobb rendben, mint mindíg, köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ibituba58 (1234) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 21:09:29
100599287
Minden a legnagyobb rendben, mint mindíg, köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ibituba58 (1234) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 21:09:28
101052689
Minden a legnagyobb rendben, mint mindíg, köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ibituba58 (1234) (Eladó)
Pozitív
2008.11.12. 21:09:28
101053937
Minden a legnagyobb rendben, mint mindíg, köszi!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.caragency_v (170) (Eladó)
Pozitív
2008.11.07. 19:05:20
102862316
minden ok!! köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:21:40
99963442
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Önnel! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, tiltólistzára kerül
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:21:16
99958415
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Önnel! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, tiltólistára kerül
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:20:30
98787173
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Vele! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, automatikusan a második nyertesnek felajánljuk a terméket és tiltólistára kerül..
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:19:59
99963709
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Vele! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, automatikusan a második nyertesnek felajánljuk a terméket és tiltólistára kerül..
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:18:58
98786174
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Önnel! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, tiltólistára kerül.
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:18:02
98787115
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Önnel! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, tiltólistzára tesszük és a terméket nem adjuk ki!
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:17:31
99958410
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Vele! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, automatikusan a második nyertesnek felajánljuk a terméket és tiltólistára tesszük az újabb felhasználóit.
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:16:56
99961648
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Vele! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, automatikusan a második nyertesnek felajánljuk a terméket és tiltólistára tesszük az újabb felhasználóit.
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Negatív
2008.11.07. 11:15:58
99958409
Folyamatos inkorrekt magatartása miatt nem kívánunk a jövőben üzleti kapcsolatot fenntartani Önnel! Ha ennek ellenére is vásárol nálunk, automatikusan a második nyertesnek felajánljuk a terméket! És tiltólistára tesszük az újabb felhasználóit.
Másik fél: Eladó inkorekt mert 400 km elmentem az áruért ö meg eladta másnak mert többet kapot érte.Pedig többször 69000 ft-ért vásároltam tölük.Meg kell nézni a értékeléseit menyi negativja és semlegese van:Pocsék terméket árul,álandoan probléma van velük.ezért nem szereti ha személyesen menek érte.Futár dijon is nyert mert kétszeresét kéri kiszálitási dijnak.Vigyázatok vele.Tiltot listára raktam.
540241.Lovandris (38) (Eladó)
Pozitív
2008.11.05. 18:11:52
99494383
Korrekt gyors. Jó ügyfél!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, pontos vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
692754.szakipapa_v (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 23:16:24
98724853
Minden rendben, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
692754.szakipapa_v (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 23:16:07
98724852
Minden rendben, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
692754.szakipapa_v (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 23:15:49
98724854
Minden rendben, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
692754.szakipapa_v (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 23:15:32
98724851
Minden rendben, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
692754.szakipapa_v (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.04. 23:15:11
98368031
Minden rendben, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!!!! Nagyon kedves és korrekt vaterást ismertem meg benne!!!! Csak ajánlani tudom!!! Csupa-csupa pozítiv!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
