szegedisara (21) 69.09% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem fiizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bettypage2 (556) (Vevő)
Pozitív
2008.01.01. 21:51:44
1431232316
Köszi, megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet sajnos nem jött létre, nem reagált a megkeresésemre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet sajnos nem jött létre, nem reagált a megkeresésemre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet sajnos nem jött létre, nem reagált a megkeresésemre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mail-ekre nem reagál, a telefont lecsapja vagy fel sem veszi, buktam a jutalékot :( Felháborító, hogy ennyi embert becsaphatott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem vette fel a kapocsolatot többszöri megkeresésemre sem, peddig fizetési felszólítást is küldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem vette fel a kapcsolatot pedig többször is megkerestem az árú vétele miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri email megkeresésemre sem reagált. Megelőlegeztem neki a bizalmat elküldtem az árut. Igaz a vétrelár azóta sem jött. Nem ajánlom senkinek az üzletet vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisibolya (584) (Eladó)
Negatív
2007.12.05. 06:46:12
1429872771
Az áruért nem jelentkezett, november 9-e óta egyetlen e-mailre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisibolya (584) (Eladó)
Negatív
2007.12.05. 06:46:12
1429872864
Az áruért nem jelentkezett, november 9-e óta egyetlen e-mailre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos engem is megtalált. Az elején hitegetett, egyszer azt írta, h utalt, majd azt, h jövő héten fog, majd nem volt jó a bankszámlaszám. Most pedig már nem is válaszol az e-mail-re. Sajnos még elég sokára jut el a felfüggesztésig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos engem is megtalált. Az elején hitegetett, egyszer azt írta, h utalt, majd azt, h jövő héten fog, majd nem volt jó a bankszámlaszám. Most pedig már nem is válaszol az e-mail-re. Sajnos még elég sokára jut el a felfüggesztésig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos engem is megtalált. Az elején hitegetett, egyszer azt írta, h utalt, majd azt, h jövő héten fog, majd nem volt jó a bankszámlaszám. Most pedig már nem is válaszol az e-mail-re. Sajnos még elég sokára jut el a felfüggesztésig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos engem is megtalált. Az elején hitegetett, egyszer azt írta, h utalt, majd azt, h jövő héten fog, majd nem volt jó a bankszámlaszám. Most pedig már nem is válaszol az e-mail-re. Sajnos még elég sokára jut el a felfüggesztésig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos engem is megtalált. Az elején hitegetett, egyszer azt írta, h utalt, majd azt, h jövő héten fog, majd nem volt jó a bankszámlaszám. Most pedig már nem is válaszol az e-mail-re. Sajnos még elég sokára jut el a felfüggesztésig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:21
1428980869
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428975197
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428408576
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428975206
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428401551
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428408579
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 15:31:20
1428408583
Az utolsó aukció nov. 3-án járt le....csatlakozom a többiekhez :-(( Nem értem, hogy miért nincs még felfüggesztve, miért futhatnak az aukciói és hány embert engednek neki még megkárosítani, amire a TeszVesz letiltja...... :-o
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukciónak 3 héttel ezelőtt lett vége. Elküldtem párszor az összesítést, de a pénzt sajnos nem kaptam meg. Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki így járt. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Isukabacsi (261) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 16:03:08
1430135907
Nem jött létre az üzlet, sajnálom. A becsület egy levelet megért volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:39:00
1429067168
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:39:00
1429067679
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:59
1429066524
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:59
1429066979
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:59
1428717204
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:59
1428717586
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:59
1428420723
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitty-posta (390) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 09:38:29
1428420145
Nem jött létre az adásvétel, többszöri levélváltás után különböző kifogásokkal élt, nem jött el a találkozóra, és postai úton sem fizetett. Nem korrekt, megbízhatatlan!!! NEM VALÓ A BECSÜLETES TESZVESZESEK TÁBORÁBA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Misterke (1240) (Eladó)
Negatív
2007.11.25. 18:30:43
1429802937
11. hó 04-én nyerte a terméket, azóta hiteget, hogy utalja az ellenértéket, amit a ami napig nem tett meg. Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltika27_t (550) (Eladó)
Negatív
2007.11.25. 12:34:50
1428186732
Nem ajánlon nem korrekt parner! Megnyert áruért nem jelentkezik, majd megkeresésemre sem akar fizetni. Ráadásul fizetési haladékot is kért és semleges értékelést ezek után. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltika27_t (550) (Eladó)
Negatív
2007.11.25. 12:34:10
1428316460
Nem ajánlon nem korrekt parner! Megnyert áruért nem jelentkezik, majd megkeresésemre sem akar fizetni. Ráadásul fizetési haladékot is kért és semleges értékelést ezek után. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicababi_t (709) (Eladó)
Negatív
2007.11.24. 15:52:10
1429419839
Biztos nincs nete, el is hiszem, de akkor üljön be egy redva kávézóba és onnan írjon emaileket, h nem kell a cucc. Az elején még hitegetett, aztán semmi. KI KELL TILTANI INNEN!!!! Becstelen ember!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mayeragi (1045) (Eladó)
Negatív
2007.11.24. 15:13:08
1429289038
okt.30-án vett ruhákat a mai napig nem rendezte,többszöri felszólításra sem,telefont nem veszi fel,ha igen lecsapják.Azt hiszem,két hónap elég türelmesnek számit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mayeragi (1045) (Eladó)
Negatív
2007.11.24. 15:13:08
1429351204
okt.30-án vett ruhákat a mai napig nem rendezte,többszöri felszólításra sem,telefont nem veszi fel,ha igen lecsapják.Azt hiszem,két hónap elég türelmesnek számit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mayeragi (1045) (Eladó)
Negatív
2007.11.24. 15:13:08
1429485504
okt.30-án vett ruhákat a mai napig nem rendezte,többszöri felszólításra sem,telefont nem veszi fel,ha igen lecsapják.Azt hiszem,két hónap elég türelmesnek számit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mayeragi (1045) (Eladó)
Negatív
2007.11.24. 15:13:08
1429389617
okt.30-án vett ruhákat a mai napig nem rendezte,többszöri felszólításra sem,telefont nem veszi fel,ha igen lecsapják.Azt hiszem,két hónap elég türelmesnek számit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.okt.30-án vásárolt ruhát ma sem fizette ki. levélváltások voltak, de értelmetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt vásárló , ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt vásárló , ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt vásárló , ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.