softmachine_a (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást! Minden OK, a részemről!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csibababa (197) (Eladó)
Pozitív
2012.07.09. 18:28:48
1608822512
Pontos, megbízható, kiváló vaterás. Mindenkinek ajánlom! POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++ POZITÍV +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ehhez nincs mit hozzátennem. Talán először a Vatera szabályzatát jó lenne ha a kezdő Vaterások elolvasnák, mert így csak rontják a régieknek a lehetőségeit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves licitáló sem a szöveget nem olvasta el, sem a képeket nem nézte meg. Továbbá arra is csak akkor döbbent rá, hogy a szállítást neki kell megoldania, amikor már megnyerte a vitrint, annak ellenére, hogy az összes szükséges információ le volt írva. Költözködés előtt a lehető legrosszabb rabolni az időt. Lehet, hogy másnak sikerül vele majd egyszer zöldágra vergődni.....
Másik fél: A képeket is megnéztem és a szöveget is elolvastam. A szállítást is megoldottuk volna, de mivel ez egy hotel aulájában került volna felállításra szükség lett volna a zárhatóságra. Ezt nem vettem észre, de a szövegben sem volt utalás rá, hogy nem zárható (igaz az sem, hogy zárható). Ezért nem jogos a negatív megjegyzés. Sok sikert kívántam az eladónak. Megjegyzem senki elöl nem vettük el a vitrint, mivel mi licitáltunk rá egyedül.
Üdvözletel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
