SMAMA30 (478) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 478 | 1062 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 482 | 1066 adásvétel |
| Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szuoer gyors, szuper kedves eladó!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek.Nagyon jók a rucik. Köszönöm!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt bátran ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,pontos,jó kapcsolattartó és remek partner!Jó szívvel ajánlom!Köszönöm a vásárlást!!!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16385113.vanilapudding (23) (Vevő)
Semleges
2010.04.01. 21:55:27
945050914
egy mailt nem küldtél, azon kívül, a teszveszes figyelmeztetőn kívül, a hugom többször is keresett személyesen, csak nem voltál otthon. megérteném, ha nem ismernénk egymást vagy 20 éve, Keresztanyu is kifizette volna.. 558 ftért ?!:D
Másik fél: Az ki van zárva ,ugyan is hetek óta itthon nyomjuk az ágyat,mivel a gyermekem is nagyon beteg és én is az voltam,ja és létezik telefon előtte ide szólok....igen 558ft-ért ,ugyanis már nagyon unom hogy nekem kell a pénzem után bumlizni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kedves, pontos vevő, ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, pontos vevő, ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves, szimpatikus partner.Bátran és szívből ajánlom mindenkinek!Maximálisan POZITÍV!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves, szimpatikus partner.Bátran és szívből ajánlom mindenkinek!Maximálisan POZITÍV!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Most is minden és gyorsan zajlott,szívesen ajánlom.Remek üzleti partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Most is minden és gyorsan zajlott,szívesen ajánlom.Remek üzleti partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gerykriszti (50) (Eladó)
Pozitív
2010.03.17. 14:46:39
948847541
Villámgyors, kedves vásárló! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a termék, nagyon szépen köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
imiraikkonen1969 (64) (Eladó)
Pozitív
2010.03.11. 10:33:30
947198151
Ez igen. Extra gyors vevő!! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yaseminseyda (130) (Vevő)
Pozitív
2010.03.06. 12:06:08
918241412
Megbízható, gyors partner, szép terméket kaptam, nem csalódtam!:) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner! Örülök hogy jó a méret! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kedves partner. +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Floreszita (166) (Eladó)
Pozitív
2010.02.19. 19:14:41
923942360
Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Tesz veszes partner Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megértő, korrekt és fer partner. Az áru szép.Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizhto pontos elado az alsonadrágokkal megvagyok elégedve mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.evibaba87_t (-16) (Vevő)
Pozitív
2009.12.22. 11:17:39
823202482
Gyors,pontos,megbízható eladó.Szívből ajánlom. Kellemes ünnepeket kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nyunyizsuzsi (76) (Vevő)
Pozitív
2009.12.15. 15:32:35
807489197
Ismét szép terméket kaptam. Sok-sok +++. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11924491.tolliibolya (117) (Vevő)
Pozitív
2009.12.15. 11:34:11
813006479
Köszönöm szépen, minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisztina80 (680) (Vevő)
Pozitív
2009.12.14. 23:31:21
796274341
minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztina80 (680) (Vevő)
Pozitív
2009.12.14. 23:31:21
796274283
minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztina80 (680) (Vevő)
Pozitív
2009.12.14. 23:31:21
796271013
minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztina80 (680) (Vevő)
Pozitív
2009.12.14. 23:31:21
796246515
minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt eladó.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó!Ismét szép ruhákat kaptam!Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó!Ismét szép ruhákat kaptam!Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó!Ismét szép ruhákat kaptam!Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó!Ismét szép ruhákat kaptam!Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó!Ismét szép ruhákat kaptam!Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tyukanyo_2008 (411) (Vevő)
Pozitív
2009.12.11. 19:49:18
814038830
Nagyon korrekt eladó,szép termékkel, nagyon jó áron.Köszönöm szépen, csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó nagyon szép áruval! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt eladó nagyon szép áruval! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
