evibaba87_t (-16) 21.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:50:20
854947065
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:49:38
870684710
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:47:47
863007828
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:47:47
858533420
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:47:46
858504400
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:47:46
858494745
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 12:47:46
858498413
Eddig vártam a hitegetéseddel. Most már elég, nem várok tovább. Érdekes módon már a képet a bizonylatról nem tudtad elküldeni. Minek "vásárolgat" az olyan aki nem akar fizetni? Én meg még hittem abban, hogy fizetsz. Sajnos csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.10811907.andreaq_t (146) (Eladó)
Pozitív
2010.02.05. 20:18:24
850000027
Azt irta hogy átutalta a pénzt és nem kaptam meg azóta sem jelentkezett sajnos negatív de látom nem vagyok egyedűl
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adrienn722 (1397) (Eladó)
Negatív
2010.02.04. 19:17:05
868112957
nem jelentkezett....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett elég régóta, ugyan úgy, ahogy az előttem "szólóknál" sem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Negatív az értékelésem ÁTVERÉSI KÍSÉRLET miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13768763.vakulatunde (487) (Eladó)
Negatív
2010.01.31. 18:45:28
855835075
Sajnálom,de tovább nem tudok várni:(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.milkabogyo1 (15) (Eladó)
Negatív
2010.01.31. 09:22:15
859044220
Ismét egy újabb csaló a teszveszen! Mindig ugyanaz a sztori.. Testvérének postázzak, utalt , csekken adta fel a pénzt..stb, mégsem ért ide! Nagyon negatív! Nem vagy ide való! NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jelentkezett a termékért de miután elküldtem az adatokat közölte hogy fizetett ami a mai napig sem ért ide,a levelekre sem válaszol:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mariann1981 (399) (Eladó)
Negatív
2010.01.23. 08:53:05
868670130
Sajnálom,de nagyon NEGATÍV!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vevő hamar jelentkezett, testvér címét megadta, hogy hová postázak utána nem jelentkezett nem utalt! Ahogy látom nem csak Nálam vásárolt így! Szomorú!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A mai napig nem jelentkezett!Csakis -----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7865775.johny204 (1580) (Eladó)
Negatív
2010.01.18. 05:49:23
877995407
negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7865775.johny204 (1580) (Eladó)
Negatív
2010.01.18. 05:48:42
867130643
Negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem utal nem jelentkezik,nem lehet vele komunikálni.NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok tovább várni.Január 4óta már átjött volna az utalás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7433178.karina0201 (210) (Eladó)
Negatív
2010.01.15. 08:56:19
845097863
Én még ilyen hazug vevővel sose találkoztam elküldöm a csomagot,én hülye mert jó szívem van,és nem kapom meg a pénzemet!!Szégyeld magad a tesódal együtt a mai napod van vissza,h ideérjen a pénz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7433178.karina0201 (210) (Eladó)
Negatív
2010.01.15. 08:54:25
877282752
ha ami nap folyamán nemkapom meg a pénzem akkor megyek hétfőn a rendőrségre!nagyon csúnyán hazudnak,én elküldtem a csomagot,és még ők vannak felháborodva!!Dec 23 óta várok a pénzemre:(Mi ez kik ezek szólj ha kenyére kell!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két hónapja nyerte meg az aukciót. Azonnal jelentkezett, kaptam címet, majd üzenetet arról, hogy utalt. Kétszer is. Ezek a rejtélyes utalások sosem érkeztek meg, végül már választ sem kaptam az e-mailemre. Nagyon nagy NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1 hónapja várom az utalást, de semmi. Egyszer írta, hogy befizette az összeget a bankban, de a szlámon nyoma sincs. Aztán később kitalálta, h 2x is utalt, mert rossz összeget fizetett be, de ez is csak kamu. E-mailekre nem válaszol. :(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1 hónapja hazudozik, hogy átutalta a termék árát, most már a levelekre sem válaszol!!! Az ilyen "vásárlóknak" semmi helye nincs itt!!!! Látom sokunkat becsapott, csakis NEGATÍV! -------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7865775.johny204 (1580) (Eladó)
Negatív
2010.01.14. 12:55:50
856597782
Nem jelentkezett. NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezik, így negatív mert már 1 hónapja megnyerte. De látom többen jártak vele így....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezik, így negatív mert már 1 hónapja megnyerte. De látom többen jártak vele így....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár a kapcsolatot hamar felvette,többször is írta,hogy utalt,de a számlámon semmi nyoma.Kértem,küldje át a bizonylat képét,de csak bemásolt valamit.Telefonszáma nem él! Sajnálom, 1,5 hónap telt el.De látom, nem vagyok ezzel egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár a kapcsolatot hamar felvette,többször is írta,hogy utalt,de a számlámon semmi nyoma.Kértem,küldje át a bizonylat képét,de csak bemásolt valamit.Telefonszáma nem él! Sajnálom, 1,5 hónap telt el.De látom, nem vagyok ezzel egyedül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsani7702 (1541) (Eladó)
Negatív
2010.01.13. 17:15:37
848604941
Postázási címet kaptam,de pénzt nem.December 24-e óta várom az utalásod.Egyszer írtad,hogy utaltál,de nem érkezett meg,ezt jeleztem feléd,azóta semmi hír.Megbízhatatlan,inkorrekt.Senkinek nem ajánlom a vele való üzletelést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsani7702 (1541) (Eladó)
Negatív
2010.01.13. 17:15:08
844420206
Postázási címet kaptam,de pénzt nem.December 20-a óta várom az utalásod.Egyszer írtad,hogy utaltál,de nem érkezett meg,ezt jeleztem feléd,azóta semmi hír.Megbízhatatlan,inkorrekt.Senkinek nem ajánlom a vele való üzletelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A legrosszabb vevő! Egyszer azt írja, hogy utalt, aztán,hogy most fog,meg hogy postán is küldi,de 8 hét telt el, és nem ért ide 1 ft sem. Már e-mailre sem válaszol. Ráfogja, hogy nem működik az email-szolgáltatója,de ez sem igaz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15202108.niluskiralynoje_t (207) (Eladó)
Negatív
2010.01.11. 10:46:31
863325139
Sajnos Dec,23-óta húzza az időt a fizetéssel,számtalan igéretet kaptam tőle,hol utalt már,hol már csekken küldte,a pénz a mai napig nem érkezett meg!Nem szeretnék olyan termékért fizetni amit el sem adtam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mizserzsuzsa (1597) (Eladó)
Pozitív
2009.12.19. 12:27:50
821240358
gyors,pontos,megbízható vevő,mindenkinek ajánlom.köszönöm a vásárlást.++++++++++++++kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mizserzsuzsa (1597) (Eladó)
Pozitív
2009.12.19. 12:27:50
817604884
gyors,pontos,megbízható vevő,mindenkinek ajánlom.köszönöm a vásárlást.++++++++++++++kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott .Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek csak ajánlani tudom,nagyon kedves,kapcsolattartó:)Csupa++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyarikatalin (222) (Eladó)
Pozitív
2009.12.12. 15:03:35
819147988
Pontos, korrekt, kommunikatív teszveszes vásárló, mindenkinek ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
