aladar123_a (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A pénzt elutaltam, az eladó eltűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rossz lett mire ideért? Nem heppem oda-vissza küldözgetni! Mellesleg az északi hídon már nem a gyári cooler volt. Semleges pedig csak azért, mert visszakaptam a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vatera nem törölte a licitet az aukció vége előtt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vatera nem törölte a licitet az aukció vége előtt.mcgewer79 (380) (Eladó)
Semleges
2010.11.04. 06:52:32
178834650
...a vevő elált a vételi szándéktól,mert időközben kapott egy ugyanolyan terméket. Ezt tudomásul vettem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ...nem tartozkodot net közelben.Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ertlertzsolt (402) (Eladó)
Semleges
2009.11.10. 18:25:12
154185443
leütötte, nem kellett. aztán azt mondta megveszi, 1 hónap után mégsem kellett. Negatívot kéne adnom de nekem nem ér annyit:S
Másik fél: Megbízható
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kérdéseket és a problémáidat a távolsággal a licitálás előtt kell feltenni ,ez itt így működik.
Másik fél: Megbízható
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
