810367.deluxa_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem válaszol, nem értem, bár már inaktív is..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tundeanyu (497) (Eladó)
Semleges
2010.02.23. 17:42:29
158696096
A Vevő emailben jelezte,hogy külföldön tartózkodik és hazatérte után jelentkezik a vásárolt termékért. Nem jelentkezett,csak a semleges értékeléséből tudtam meg hogy elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő nem jött a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagy nehezen ugyan válaszolt a leveleimre, de mindvégig csak ámított. Sajnálom, türelmem elfogyott. Link embernek tartom, véleményem abszolút negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több hiábavaló kört futottunk e-mailben, az adás-vétel mégsem jött össze.Nagy nehezen ugyan válaszolt a leveleimre, de mindvégig csak ámított. Sajnálom, türelmem elfogyott. Link embernek tartom, véleményem abszolút negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több hiábavaló kört futottunk e-mailben, az adás-vétel mégsem jött össze.Nem túl kommunikatív! Csak az értékeléséből tudom, hogy nem fog jönni a licitált darabért. NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem túl kommunikatív! Csak az értékeléséből tudom, hogy nem fog jönni a licitált darabért. NEGATÍV!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak +pozitív+ nagyon korrekt ,az áruért képes volt eljönni Pestről,amit külön díjazok ++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abszolút pontos , korrekt, határozott vevő. További sok siker kívánok neki !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bekkermarton (152) (Eladó)
Negatív
2009.12.06. 18:03:47
155600205
Semmire sem reagál, csak akkor kérdés miért licitál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött a termékért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött a termékértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
markoskati (240) (Eladó)
Pozitív
2008.11.26. 19:51:38
104556312
Gyorsan, rugalmasan, korrektul zajlott az adás-vétel, mindenkinek ajánlom a vevőt! További jó Vaterázást kívánok deluxának!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
