815066.habika01 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
maczejka_a (4583) (Eladó)
Semleges
2011.02.25. 13:58:15
1438735668
Többszöri megkeresés után, a megadott telefonszámon jelentkező hozzátartozó, a vevőre hívatkozva kijelentette hogy a termék nem kell! A legenyhébb adható a semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MiniShop_a (875) (Eladó)
Negatív
2011.02.04. 07:11:48
1437820979
A kedves vevő leütötte a termékemet, de csak 3 hét múlva tudta volna kifizetni. Az ilyenről azt hiszem előre szólnia kellett volna! Azt állítja, hogy hívott és e-mailt is küldött, de egy telefonhívást sem kaptam és e-mailt is csak azután, miután rákérdeztem, hogy mégis mikor akar fizetni, mert nem szólt volna semmit! Látom, az én kabátom a harmadik, amit leütött, az előttem lévőt sem fizette ki... Egyáltalán nem ide való!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hahopihe2 (140) (Eladó)
Pozitív
2011.02.01. 09:10:07
1437247695
Minden rendben ment.Gyors,pontos adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
glender_a (1735) (Eladó)
Pozitív
2011.01.17. 18:55:01
1436535798
Minden rendben ment, korrekt vaterás! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2 hét után többszöri felszólításra sem reagált,pénzt sem utalta át. Nem ajánlom.
Másik fél: Nem egy meg bizhato elado semit nem lehettet vele meg beszélni.Nem ajálom semkinek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
