815580.mlorincz65 (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ritkaminta (809) (Eladó)
Semleges
2011.12.26. 20:48:47
1440426294
Nem volt már szüksége a könyvre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kisdani501 (363) (Eladó)
Negatív
2011.09.13. 17:08:52
1470322041
Ajánlani nem tudom megérdemel egy mÍnusz -----értékelést mivel utánvétellel kérte az árut amit én feladtam sajnos és nekem 1.690 ft-ba került egy más ember szórakozottsága. Első telefonos beszélgetésre sürgős volt az árú aztán azt sem tudták miről beszélünk. Második telefonos hívásomra ők nem vettek semmit a vaterán ez volt a válasz. Sajnálom hogy elküldtem utánvétellel, a posta válasza hogy 5 napig tárolták kivitték de a címről nem jelentkeztek. Ja a telefon hívásaimat sorban kinyomja
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem korrekt, kamuzott össze-vissza, ne üzleteljetek vele!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Nem kell senkit lejáratni! Visszajeleztem hogy véletlenül lett ráklikkelve az asztalra!
Telefonon és e-mailen keresztül elmondtam.
Miért kellene még is megvennem amit nem akarok???
Nem kamuztam, tévedés volt!
Üdv.:L.M.
812079.bheni01 (2205) (Eladó)
Negatív
2010.11.23. 09:09:03
182239314
10.18. elég régen volt. Igérgetés volt, pénz a mai napig nem érkezett. Mindenkinek 2hét és nem 1hónap áll a rendelkezésére, hogy fizessen. Kivétel nincs, sajnálom.----------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
angyalioldalam (1475) (Eladó)
Pozitív
2010.11.09. 11:59:46
181286728
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Megbízható rendes partner ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smartphone_a (512) (Eladó)
Pozitív
2010.04.10. 20:48:09
164269325
Gyors,korrekt,rugalmas Partner!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szendrei22 (183) (Eladó)
Pozitív
2010.03.23. 21:30:03
165646988
Nagyon gyors,megbízható partner!Ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható korrekt partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valentino_a (1829) (Eladó)
Pozitív
2009.11.15. 14:26:50
152607983
minden ok,korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.842406.nopara10 (82) (Eladó)
Semleges
2009.08.09. 19:43:49
149641132
Sajnos átmeneti pénzzavara volt, nem utalta a pénzt és én tovább nem tudtam várni...így az általa tett értékelés nem helyes! Véletlenül semlegesre értékelte az adás-vételt, de rajtam nem múlt! Adhatott volna pozitívat is, de rosszul értelmezte a lehetőségeket! Egyébként szimpatikus ember és a fizetési hajlandósága is megvolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szucstomi (1048) (Eladó)
Pozitív
2009.06.26. 20:30:18
148920345
Korrekt,megbízható vásárló!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szucstomi (1048) (Eladó)
Pozitív
2009.06.26. 20:30:18
148565724
Korrekt,megbízható vásárló!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megállapodásunk szerint történt korrekt vásárló ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
