8184048.Client:36001008 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
papacuccai (53) (Eladó)
Semleges
2014.10.30. 14:58:27
1977075689
Tévesen licitált semmi gondd
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a legnagyobb rendben volt, csak ajánlani tudom. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
entenflex (705) (Eladó)
Negatív
2014.10.07. 15:51:27
1970443028
Csatlakozom az előttem szólókhoz.A kapcsolat felvétel nagyon nehéz! Licitál de nem tudja kell e neki a termék. Szerinte ezzel nincs semmi gond és nem érti miért lett inaktív mint felhasználó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudja eldönteni mit is akar valójában.Egy alkalommal keresett, de a termékért nem jött. Sajnálom ,értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.oszeresb (5027) (Eladó)
Pozitív
2014.09.07. 11:25:18
1911125825
Köszönöm a vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Oldbrands (781) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 17:43:41
1947789602
Köszönöm szépen a vásárlást, minden rendben történt, másnak is szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket a leírás szerint postáztam!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
220pallagi (741) (Eladó)
Pozitív
2014.07.28. 10:01:58
1939524143
Sajnos látjuk,hogy senkinek nemad értékelést talán nem is tudja,hogy kellene,de visszajelzést sem keptunk,hogy az "AJÁNLOTT"ként feladott terméket átvette volna ! MI BECSÜLETESEN FELSDTUK ! Ő BECSÜLETESEN ÉS RENDESEN FIZETETT,TEHÁT MINDENKINEK AJÁNLJUK !!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kifogástalan partner ! Mindenkinek ajánlom !! POSTÁZVA !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívot adok, de a vevő meggondolta magát a vásárlást és az utalást követően, arra hivatkozva, hogy ő ilyen órákat pár ezerért vesz. Akkor nem az enyémet kell megvenni legközelebb!! Mondtam, hogy visszaadom a vételárat, ha eredetben visszakapom az árut.Az elején nem akartam. Erre ő utánvétellel küldte el, amit nem vettem át, hiszen ha nincs benne semmi, akkor se pénz se órák! Vevőként nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitívot adok, de a vevő meggondolta magát a vásárlást és az utalást követően, arra hivatkozva, hogy ő ilyen órákat pár ezerért vesz. Akkor nem az enyémet kell megvenni legközelebb!! Mondtam, hogy visszaadom a vételárat, ha eredetben visszakapom az árut.Az elején nem akartam. Erre ő utánvétellel küldte el, amit nem vettem át, hiszen ha nincs benne semmi, akkor se pénz se órák! Vevőként nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sonic966 (1717) (Eladó)
Negatív
2014.06.27. 08:50:52
1916153861
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, nem fizetett, nem értem mire jó ez, hogy csak vaktában licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MotoMotostore (3021) (Eladó)
Pozitív
2014.06.21. 09:25:32
1911818312
Az adásvétel rendben lezajlott.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
